„Metų knygos rinkimai“ 2015


Kaip ir kiekvienais metais, link įsibėgėjus rudeniui  yra paskelbiamas Metų knygos rinkimai.  Šie kiekvienais metais būna ganėtinai įvairūs, atsižvelgiant į tai, kad kartais juose yra jaunimo literatūros kategorija, o kartais nėra. Šįmet sulaukėme labai daug lietuvių autorių knygų paaugliams, todėl būtų keista, jeigu šios kategorijos nebūtų šių metų rinkimuose. Laimei, ji yra. Ir dar jame rasite ne kelias knygas, o netgi penkias!

Daugiausiai knygų šiame penketuke yra išleidusi Alma littera (keturias), o vėliau seka Tyto alba (viena). išskyrus “Rebekos salos“, visos likusios knygos yra išleistos šiais metais, t.y. 2015.

Knygų paaugliams penketukas: Akvilina Cicėnaitė, „Niujorko respublika“ („Alma littera“); Kristina Gudonytė, „Jie grįžta per pilnatį“ („Tyto alba“); Daina Opolskaitė, „Eksperimentas gyventi“ („Alma littera“); Una Rebeka, „Atjunk“ („Alma littera“); Renata Šerelytė, „Rebekos salos“ („Alma litera“).

cdb_Niujorko-respublika_z1cdb_Rebekos-salos_p1cdb_Atjunk_z1cdb_Eksperimentas-gyventi_z1jie-grizta-per-pilnati-1

Bus įdomu sužinoti, kas gi laimės rinkimus. Kaip jau žinote, Alma litteros jaunimo konkursą laimėjo “Niujorko Respublika“.  Taigi, šioji knyga yra tikrai nemenka varžovė kitoms į šią kategoriją patekusioms knygoms.

 Daugiau informacijos apie rinkimus ir kaip galėtumėte rinktą knygą, rasite Metų knygos rinkimo puslapyje.

Ką manote jūs? Kuri knyga gali laimėti? Beje, gal yra knyga ar knygos, kurios, jūsų manoma turėjo patekti į šį penketuką, bet, deja, nepateko?

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.