Atspėk knygą pagal… užuominas


knygu ziurke


Sveiki visi!

Tęsiame ketvirtadieninę tradiciją spėti knygą iš užuominų. Man pati smagiausia dalis – ieškoti įdomesnio viršelio, o jums? Dažniausiai ji tikrai nepalengvina spėjimų, tačiau smalsu sužinoti, kokie yra kitų šalių apsirinkimai, kaip jie stengiasi pritraukti skaitytojus.

Pačioje apačioje rasite atsakymą. Komentaruose lauksiu jūsų įspūdžių ir šio žaidimo komentarų 😉 Ar Jums patiko ši knyga?


UŽUOMINOS

Pirma užuomina:
Tai realistinė knyga, kuri apibūdinama tokiais trim teiginiais – Pirmas daugas. Pirma meilė. Paskutiniai žodžiai.

Antra užuomina:
Olandiška šios knygos viršelio versija atrodo taip (traukia akį, tiesa?):

viršelis

Trečia užuomina: 

Knygos pradžia atrodo štai taip:

Likus savaitei iki mano atsisveikinimo su šeima, Florida bei nuobodžiu nepilnamečio gyvenimu ir išvykimo į internatinę mokyklą Alabamoje, mama pasišovė surengti man išlydėtuvių vakarėlį. Švelniai tariant, daug nesitikėjau. Nors buvau daugmaž priverstas sukviesti savo „mokyklos draugus“, t. y. nedarnų būrelį teatralų ir anglų kalbos kalikų, su kuriais iš socialinės būtinybės per pietus sėdėdavau tamsioje valstybinės mokyklos valgykloje, žinojau, kad niekas neateis. Bet mama nenuleido rankų, ji tebebuvo šventai įsitikinusi, kad visus tuos metus slėpiau nuo jos esąs populiarus. Ji paruošė dubenį artišokų padažo. Išpuošė svetainę žaliomis ir geltonomis – mano naujosios mokyklos spalvų – juostelėmis. Nupirko porą tuzinų papliauškų ir sustatė jas apie kavos staliuką.
O kai pagaliau atėjo tas penktadienis ir buvau beveik viską susikrovęs, 16:56 ji atsisėdo šalia mudviejų su tėčiu svetainėje ant sofos ir kantriai laukė pasirodyt Mailzo išlydėtuvių pulko. Kai pulkas atvyko, jame buvo lygiai du žmonės: Merė Loson, mažytė blondinė kvadratiniais akiniais, ir jos stambus (čia dar žvelgiant optimistiškai) vaikinas Vilas.


ATSAKYMAS

aliaskos

egliosha logo

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.