Kas geresnio nutiko: 12 -18 spalio dienomis


Nors visi anonsai ir žvilgsniai į Disney filmą televizijai “The Descendantas“ teigė, kad nebus labai įdomu žiūrėti jį, tačiau dauguma žmonių vis tiek pažiūrėjo ir teigė, kad filmas žymiai geresnis nei marketingo darbuotojai jį sugebėjo pateikti. Todėl gal visai nereikia stebėtis, kad Disney užsakė šio filmo tęsinį? Scenarijų filmui kurs tie patys žmonės, kurie parašė ir pirmajam: Sara Parriott ir Josann McGibbon. Tačiau nėra žinoma, ar režisierius Kenny Ortega, kuris sukūrė “High School Musical“, prodiusuos ir antrą dalį.


Viena iš mano mėgstamiausių knygų serijų gali pavirsti televizijos serialu. “The Arcana Chronicles“ , kurios pasakoja apie pasaulį, kurį ištiko kaip ir apokalipsė ir taro kortas įkūnija žmonės su galiomis. Šie kovoja vienas su kitu mirtinose mūšiuose ir, žinoma, patiria meilę. Šios serijos ekranizacijos teises įsigijo Warner Bros TV, kurias jį patikėjo Adam Shankman ir Jennifer Gibgot studijos formatu sukurtai kompanijai Offspring Entertainment. Laikau špygas, kad šis įvykis suteikti priežastį šiai nepaprastai serija pasirodyti ir Lietuvoje.


Taip pat buvo paskelbta, kada gi pasirodys pirmoji serialo “Shadowhunters“ serija. O šioji bus… 2016 sausio 12 dieną. Be to buvo paviešintos 7 pirmos serialo minutės.


Pasirodė oficialus  serialo “The Shannara Chronicles“ anonsas. Jau buvau užsiminusi apie šį naują MTV serialą, kuris sukurtas pagal garsią jaunimui skirtą knygų seriją. Serialas bus pradėtas rodyti 2016 sausį.


Tiems, kas skaitė mūsų verstą knygą “Obsession“/“Apsėdimas“, turėtų nudžiugti! “Obsession“ yra šalutinė istorija, kurią Jennier L. Armentrout parašė savo “Obsidian“ serijai apie ateivius. Paskelbta, kad būtent “Obsidian“ knyga gali keliauti į ekranus, o scenarijus patikėtas “Meilės laiškų mirusiesiems“ autorei Ava Delaria.

obs


 

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s