Dream cast: Visiems vaikinams, kuriuos mylėjau


Nėra paslaptis, kad yra viltis išvysti Jenny Han knygos “Visiems vaikinams, kuriuos mylėjau“ ekranizaciją. Todėl įdomu yra pamatyti, kaip šios knygos gerbėjai (kuri beje priklauso serijai) įsivaizduoja veikėjus. Internete yra gausu įvairiausių pasiūlymų ir variantų, kas galėtų įkūnyti vieną ar kitą veikėją. Na, pamėginau juos surinkti.

Bet tikriausiai bus ganėtinai sunku suprasti, kuris asmuo atspindį kurį personažą. Ypatingai, jeigu dar neskaitėte šios šmaikščios knygos (rimtai, perskaitykite. Nepasigailėsi. Bent jau tikrai į valias pasijuoksite). Taigi, dėl šios priežasties pamėginsiu jums padėti pateikdama  tam tikras trumputes ištraukas iš knygos.

Na ką, pradėkime. Pirmoji ištrauka ir daugybė veidų.

Ji mums tinka labiau, nes esame panašesnės į korėjietes, o ne į baltąsias. Bent jau mudvi su Margo. Kitė panašesnė į tėtį. Jos plaukai rusvi. Žmonės kalba, kad panašiausia į mamytę esu aš, bet mano manymu, panašiausia yra Margo. Jos išsišovę skruostikauliai ir tamsios akys.

 

Vienas iš pasiūlymų, kas galėtų įkūnyti Larą Džinę, būtų Katie Chang. Kaip manote, šioji mergina galėtų būti pagrindinė knygos veikėja?

O įkūnyti vyresnę Laros Džinos seserį Margo yra siūloma aktorė Malese Jow. Tie, kas žiūri vampyrų dienoraščius tikriausiai iškart atpažinote šią merginą, kurią ne kartą ir ne du buvo galima išvysti pirmose serialo sezonuose.

O dabar pajudėkime prie berniukų.

Jei kas paprašytų apibūdinti Džošo išvaizdą, pasakyčiau, kad ji niekuo neišsikirianti. Jis atrodo kaip vaikinas, gerai išmanatis kompiuterius ir vadinantis komiksus grafiniais romanais. Rudaplaukis. Paprastas rudaplaukis žaliomis akimis su šviesesnėmis rainelėmis. Džošas kaulėtas, bet stiprus. Žinau tai, nes kartą senoje beisbolo aikštėje išsisukau kulkšnį, o jis parnešė mane namo ant nugaros. Turi strazdanų, todėl atrodo jaunesnis, negu yra. Ir duobutę kairiame skuorste. Ta duobutė man visada labi patiko. Be jos Džošo veidas atrodytų labai rimtas.

Keistas atradimas, tačiau yra knygos gerbėjų, kurie įsivaizduoja, kad Logan Lerman, kuris įkūnijo Poseidono sūnų Persį Džeksoną dviejuose filmuose apie graikų dievus ir jų vaikus, galėtų būti Džošu. Hmm… tikrai įdomus pasiūlymas.

Ir šiandien paskutinis, tačiau ne ką blogesnis personažas, būtų Piteris.

Atrodė kaip šaunus vaikinas iš kitos epochos. Galėjo būti drąsus Pirmojo pasaulinio karo kareivis, toks gražus, kad mergina metų metus būtų laukusi jo sugrįžtant, toks puikus, kad ji būtų ilgėjusis jo amžinai. Dar Piteris galėjo vilkėti raudoną laiškininko striukę, važinėti korvetės kabrioletu, laikydamas ranką ant vairo ir kita ranka modamas merginoms, kad šoktį į jo mašiną. Jis atrodė labai gerai, bet lyg nužengęs iš anų laikų. Dėl to labai patiko merginoms.

Cody Christian yra vienas iš variantų, kas gi realybėje galėtų įkūnyti Piterį, kurį tikrai sunku nepamilti skaitant knygą. Ir žinote ką, manau visai yra neblogas pasirinkimas. O kokios nuomonės esate jūs?


cdb_Visiems-vaikinams-kuriuos-mylejau_z1Knygos apžvalga: spausti čia

Kas būtų, jei penki vaikinai, kuriuos kitados buvai slapta įsimylėjusi, sužinotų apie tavo jausmus? Negana to, visi penki sužinotų tą pačią dieną?…

Šešiolikmetė Lara Džinė – tikra svajoklė ir romantikė. Nors buvo kelis kartus įsimylėjusi, nė vienam vaikinui taip ir neprisipažino apie savo jausmus. Užtat kiekvienam parašė po laišką. Žinodama, kad tie laiškai niekada nebus išsiųsti, juose drąsiai išliejo slapčiausias savo mintis. Dabar tokių laiškų net penki ir jie saugiai paslėpti mamos dovanotoje dėžutėje. Kol vieną dieną kažkas juos suranda ir išsiunčia! Penki vaikinai vienu metu sužino, kad Lara Džinė įsimylėjusi kiekvieną iš jų. Šiam penketui, be kitų, priklauso vyresniosios sesers draugas Džošas ir geidžiamiausias mokyklos vaikinas Piteris. Tokių dalykų mergina nėra patyrusi net baisiausiame sapne. Padėtis darosi nenuspėjama. Larai Džinei teks gerai pasukti galvą, kaip išbristi sausai iš vandens, o jos gyvenimas nė iš tolo nebebus toks, koks buvo pirmiau. Bet gal tai tik į gera?

kitty

Reklama

One thought on “Dream cast: Visiems vaikinams, kuriuos mylėjau

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.