Kas geresnio nutiko: spalio 5-11 dienomis


Vos prieš porą savaičių buvo paskelbta, kad Saulėlydžio jubiliejaus proga bus išleista jubiliejinė šios knygos versija su siurprizu. Nusivyliau, kad viršelis liko toks pat. BET! Nuo antradienio prekyboje pasirodė Saulėlydis ir visiškai nauja jo versija pavadinimu Life and Death: Twilight Reimagined (Gyvenimas ir mirtis: kitoks Saulėlydis). Ir tai ne kokia trumputė istorija, o visa 422 puslapių knyga, kuri slepiasi jubiliejiniame leidinyje! Kuo ji kitokia? Kad čia Bela tampa vaikinu (Bo), o Edvardas – mergina (Edita). Visa originali istorija persiverčia sukeitus pagrindinių veikėjų lytis. Nuotraukoje – priekinis ir galinis viršeliai.

teilight

„Dešimtosioms metinėms norėjau paruoštu kažką linksmo, o kai leidėjas paprašė kokios pratarmės, aš pagalvojau „Na, gal reikėtų kažko įdomesnio“, – sakė S.Meyer. „Mane visada šiek tiek erzino tai, kad kažką supa superherojai, o tu neturi galių. Tad pagalvojau, kas jei viską sukeistume vietomis ir pažiūrėtume, kas bus. Ir žinote, tai yra apie tą patį. Veikėjai yra šiek tiek kitokie, viskas kiek kitaip, bet prasideda labai panašiai ir tai iš tiesų yra ta pati istorija, nes tai meilės istorija ir visiškai nesvarbu, kas yra vaikinas, ir kas mergina. Man įdomu, ar pasikeis žmonių požiūris į Belą, matant ją kaip jį.“ Įdomu, kuo vardu bus Džeikobo mergaitiška versija 😀


Ketvirtadienį buvo paskelbta paskutiniosios Atrankos serijos dalies pavadinimas ir numatoma išleidimo data! Taigi, laukti liko ne tiek ir daug (bent jau originalo kalba), viso labo iki kovo! Paskutinė knygas vadinsis The CrownKarūna. Greitu metu pasirodys ir naujausias viršelis, kurio ko gero visi skaitytojai labai laukia, kadangi ši serija pasižymi itin patraukliai pateiktomis nuotraukomis, kurios vaizduoja pagrindines veikėjas.
atranka


Šią savaitę pasirodė ir vienas įdomus teaser’is.  Cassandra Clare serija “Mirtinieji įrankiai“ ne tik, kad pavirto filmu (ar bent jau viena knyga iš serijos), tačiau keliauja į mažuosius ekranus. Serialas turėtų pasirodyti 2016 metais, jei tiksliau – sausio 12 dieną ABC kanalu. Jau esame ne kartą jums pristatę kadrus iš užkulisių ir filmavimo aikštelės. Dabar metas pasižiūrėti 1 minutės trukmės filmuką. Ką apie jį manote? Ar bus įdomus serialas?

Bet čia dar ne viskas. Netrukus buvo priastatytas ir serialo anonsas.


Šią savaitę taip pat buvo pristatytas dar vienas paskutinio filmo apie “Bado žaidynes“ anonsas. Skelbiama, kad šis jau tikrai tikrai paskutinis. Pasižiūrėsime. Anonsas turi ir pavadinimą “Welcome To The 76th Hunger Games”  (liet. sveiki atvykę į “76 Bado žaidynes“).


O dabar prisiminkime “Fantastic Beasts and Where to Find Them“. Prie filmo prisideda dar keli aktoriai. Vienas iš jų būtų Ron Perlman, kuris vaidins gobliną. Gobliną? Bent jau sklando tokie gandai.

Kitas aktorius Jon Voight. Taip pat prisijungia ir Gemma Chan bei Carmen Ejogo. Deja, dar nėra paskelbta, ką gi tiksliai įkūnys šies aktoriai. Norite pamėginti paspėlioti?


 Pasirodė tarpatautinis “Penktosios bangos“ filmo plakatas. Kaip smagu kas kelias savaites išgirsti ką nors naujo apie šį filmą, kuris, beje, sukurtas pagal knygą, kuri yra išversta ir Lietuvoje! Jeigu dar neskaitėte jos, tai lėkite ir nusipirkite ją. Kūrinys yra įspūdingas ir vertas jūsų dėmesio, jeigu domina veiksmas, pavojai, romantika….


Kad ir kas įkvėpė Grahame-Smith į klasikinę Džein Ostin istoriją įtraukti zombius, tai turėjo būti beprotiškas postūmis 😀 Jei laukiate filmo Pride and Prejudice and Zombies (Puikybė ir prietarai ir zombiai), štai jums pirmasis jo anonsas:

Reklama

5 thoughts on “Kas geresnio nutiko: spalio 5-11 dienomis

    1. labai stipriai abejoju…
      aš skaičiau naują knygą (tiksliau iššvaisčiau porą valandų savo laiko), bet galiu pasakyti, kad jau geriau S.Meyer būtų pabaigusi Midnight Sun (ir nešnekėtų, kad nuo to ją sustabdė 50 pilkų atspalvių ketvirta dalis iš Grėjaus pozicijos), negu šitą, nes nėra jokio siurprizo – viskas rašoma lyg tiesiog autokorektoriumi pakeitus vardus. Kiek skaičiau komentarų, daug kas liko nusivylę… Baisiai smalsu buvo, bet jausmas lyg skaitytum paprastą Saulėlydį ir niekaip neatskirtum veikėjų, nes jų vardai pakeisti.

      Patinka

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s