Kas geresnio nutiko: rugsėjo 21-27 dienomis


Ar jums patiko serialas Herojai apie paprastus žmones, turinčius nepaprastų sugebėjimų? Ką gi, po ketverių ilgų metų šią savaitę jis grįžta į televizorių ekranus su pavadinimu Heroes: Reborn. 


Vyrai juodais drabužiais (Man in Black) filmai yra mėgiami visame pasaulyje, taigi Sony rengiasi toliau spausti iš šios frančizės pinigus ir žada mums dar vieną trilogiją. Bet. Dideliam visų nusivylimui, kalbama, kad šiuose filmuose nevaidins jų žvaigždė Will Smith, kurio dėka ši istorija tapo tikru hitu.
mib


Amy Schumer – taip taip, ta pati išprotėjusi komediantė iš Amerikos – už 8-10 milijonų dolerių pardavė savo knygos leidybos teises.  Tam jai pats geriausias laikas – ji ką tik laimėjo Emmy, nusifilmavo komedijoje, jos žvaig-dė ryškia kaip niekad ryškiai! Amy jau parašyta knyga vadinasi The Girl With the Lower Back Tattoo (Mergina su tatuiruote nugaros apačioj), tai memuarų knyga, kuri pasirodys kitų metų antroje pusėje.
amy


Patinka “Once upon a time“ serialas? Jau kelias savaites galima išvysti naują personažą, kuris atkeliauja tiesiai iš animacinio filmo. Tikriausiai ne paslaptis, kad tai raudonplaukė drąsuolė. Dabar buvo paskelbta trumpa ištrauka, kurioje… Gal geriau patys pasižiūrėkite 🙂

Pirmoji penktojo sezono serija pasirodo… jau šiandien (rugsėjo 27 d.) … bent jau televizorių ekrane.


 

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.