Dream cast: Plikledis


Kaip jums sekasi? Kokias knygas spėjote perskaityti? Viliuosi, kad mokytojai mokykloje jūsų nespaudžia ir galite be privalomos literatūros paskaityti ką nors ir pramogai, pavyzdžiui, Plikledį.

Šiandien nusprendžiau pasiūti po vieną žmogų, kurie galėtų įkūnyti Britą ir Meisoną, pagrindinius Becca Fitzpatrick knygos Plikledis veikėjus. Daug nedaugžodžiavus, pradėkime. Bet pirma, prisiminkime, kaip Brita yra pristatoma istorijoje tam, kad galėtumėte ją nusipiešti mintyse 🙂

Atsilošusi žvilgtelėjau į savo atvaizdą užpakalinio vaizdo veidrodėlyje. Į vasaros pabaigą mano plaukai bus blyškūs kaip sviestas. O į strazdanų gretas įsilies dar dešimt naujokių. Iš tėčio buvau paveldėjusi vokiškus genus, iš mamos švediškus. Tikimybė nudegti saulėje? Šimtas procentų.

 

Yra manančių, kad pagrindinę knygos veikėją realybėje galėtų įkūnyti Ashley Benson, kurią mes visi pažįstame iš garsaus serialo “Jaunos melagės“. Net nežinau. Asmeniškai įsivaizdavau pagrindinę veikėją kaip truputėlį griežtesnių veidų bruožų savininkę. Kaip manote, kas dar galėtų įkūnyti Britą?

O dabar Meisonas.

Degalus į džetą pilantis vyrukas atrodė keleriais metais vyresnis už mane. Trumpai pakirpti rudi plaukai išryškino pribloškiančią jo veido simetriją. Už nugaros šviečiant saulei, vyrukui po išsišovusiais skruostikauliais žaidė šešėliai. Neįžiūrėjau jo akių spalvos, bet tikėjausi jas esant rudas. Be jokios rimtos priežasties, tik todėl, kad Kelvino akys buvo ryškiai žalios. Į akis krito tiesūs vaikino pečiai, galėjai manyti, kad jis plaukikas. Iki šiandien nebuvau jo mačiusi.

Nick Bateman kaip Meisonas? Na ką, kraunu lagaminą, keliauju į kalnus ir leidžiuosi pagrobiama 😀 Jeigu kalnuose laksto tokios išvaizdos vaikinai, tai tikrai nebaisi jokio pūga ir aklina naktis. Ką jau ką, tačiau knygos gerbėjai, man atrodo, pranoko net patys save siūlydami tinkamus žmones įkūnyti vieną ar kitą veikėją.

Ką manote apie tokį pasiūlymą? Sutinkate, o gal nesutinkate? Turite savo pasiūlymų?

Su nekantrumu laukiu jūsų komentarų 🙂

 


cdb_Plikledis_z1Knygos apžvalgią rasite: spausti čia

Nauja serijos „Puolęs angelas“ autorės knyga. Mirtini pavojai ir kibirkščiuojančios aistros. Istorija, kuri pagaus dar pirmame puslapyje ir nepaleis iki pat knygos pabaigos.

Kai geriausia draugė Korbė pasiūlo Britai kelias dienas praleisti kalnuose, ši iškart sutinka. Tik šiek tiek trikdo žinia, kad pusiaukelėje prisidės ir Korbės brolis Kelvinas, su kuriuo Brita dar visai neseniai buvo pora ir kurį slapta tebemyli. Brita nė nenutuokia, kad kalnuose jųdviejų su drauge laukia kur kas sunkesni išbandymai. Netikėtumai merginas užklumpa jau pirmąją dieną, prasidėjus pūgai jiedvi turi belstis į nuošalios kalnų trobelės duris. Jas atidarę jaunuoliai simpatiški ir geranoriški, bet netrukus paaiškėja, kad draugėms gresia mirtinas pavojus. Brita greitai supranta, kad vienintelis būdas likti gyvoms – apsimesti šiurpią paslaptį slepiančių jaunuolių bendrininkėmis. O kas, jeigu ji išties įsimylėjo vieną iš savo pagrobėjų? Prasideda beprotiška kelionė per kalnus, kur vienas neatsargus žingsnis gali baigtis mirtimi, o artimiausias draugas – virsti priešu. Ir viskas šioje istorijoje ne taip, kaip atrodo iš pirmo žvilgsnio…

kitty

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.