Kas geresnio nutiko: 14 – 20 rugsėjo dienomis


Pirmadienį internetą apskriejo žinia, kad John Green ketina atsiriboti nuo socialinių tinklų, kuriuose nuo pirmos savo knygos ekranizacijos reiškėsi itin aktyviai, ir atsidės naujausios knygos rašymui. Twitteryje autorius paskelbė sugrįšiantis į internetinę erdvę tik pasiekęs apčiuopiamą pažangą rašyme. Tai nėra vienintelė priežastis, dėl ko Green dingsta iš eterio. Autorius serga lėtine (bet išgydoma!) psichikos liga, tad atsiribojęs nuo interneto jis tikisi atgauti jėgas.

john


2Spalio 6 dieną sueis 10 metų, kaip buvo išleista pirmoji Saulėlydžio (Stephanie Meyer) knyga. Ta proga Little Brown išleidžia specialų Saulėlydžio tiražą, knygos viršelis turėtų pasirodyti bet kurią dieną. Deja neaišku, ar bus perleista visa serija, ar tik pirma dalis, kas būtų labai keista. Pranešama, kad šioje knygoje bus ir kažkas išskirtinio, tačiau kol kas neatskleidžiama, kas tai bus. Visi norintys įsigyti šio leidimo knygą jau gali pulti į Amazon’ą ir užsisakyti ją.
Romantiškasis ir nepaprastai įtraukiantis Saulėlydis patraukė milijonus skaitytojų visame pasaulyje nuo pirmojo jo publikavimo 2005 metais ir tapo moderniąja klasika, iš naujo apibrėžusia jaunimo literatūros žanrą ir įkvėpusi ne tik skaitytojus, bet ir kitus kūrėjus.


 

“Džiunglių knyga“ juda link didžiųjų kino ekranų ir šią savaitę pasirodė trumpas filmo anonsas, kuris net šiurpus po kūną gali paskleisti nuo vaizdų ir žodžių. O kas gi kalba klipe? Ogi Scarlett Johansson, kuri filme bus Kaa. Pasižiūrėkite filmo trumpą anonsą ir pasakykite, ar ketinate žiūrėti “Džiunglių knygą“?


cdb_Penktoji-banga_z1

Neseniai sulaukėme pirmo “Penktoji banga“ filmo anonso, o štai jau pasirodo ir antrasis, kuriame galite išvysti naujų scenų iš filmo.


cdb_Liepsnojantis-ituzis_z1

Bet čia dar ne viskas. Griebkite nosinaites, nes pasirodė ir paskutinio “Bado žaidinių“ filmo naujas anonsas, kuriame pagrindinis dėmesys skiriamas…


cdb_Lojalioji_z1

O dabar metas pasižiūrėti ir naujausią “Allegiant“ filmo anonsą. Tiksliau, pati pirmą šio filmo anonsą. Ką jau ką, tačiau šioji savaitė tikrai buvo turininga 🙂


Pasirodė oficialus pranešimas, kad didžiulio pasisekimo sulaukusi Raudonoji karalienė iš trilogijos virsta keturlogija! Stiklo kardas pasirodys kitąmet (Alma littera žada ją turėti kasmetinei Knygų mugei), trečia dalis (kuri dar neturi pavadinimo) bus išleista 2017 metais, o ketvirtosios gausime luktelėti net iki 2018 metų! Mūsų kantrybė turės būti geležinė…
karalienė


 

 

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s