Kas geresnio nutiko: 31 rugpjūčio ir 1-6 rugsėjo dienomis


Ar esate The 100 (šimtukas) serialo gerbėjas ar gerbėja? Buvo paskelbta nuotrauka iš trečiojo šio serialo sezono, kuris yra sukurtas pagal knygą, nuotrauka. Joje yra Clarke, kuri šiame naujame sezone bus pakeitusi savo šukuoseną. Ką manote apie tokį įdomų sprendimą?


 

Artemidas Faulas pagaliau gali nukeliauti į kino teatrus. Ar esate girdėję apie šį veikėją, kuris neretai yra lyginimas su Hariu Poteriu? Tikriausiai dažniau išgirsiu atsakymą ne, nors Lietuvoje yra išleistos kelios serijai priklausančios knygos.

Nors Artemidas Faulas yra lyginamas su Hariu Poteriu, kadangi knygų serijos pasirodė apytiksliai tuo pačiu metu, pagrindiniai veikėjai yra berniukai, našlaičiai ir susiduria su magišku pasauliu. tačiau šiuos veikėjus tik tiek ir jungia. Artemidas Faulas nėra gerietis. Jis nepaprastai protingas piktadarys.

Kol kas yra skelbiama, kad filmą turėtų atgabenti į kino teatrus Kenneth Branagh.  Filmą kurs Walt Disney Pictures ir The Weinstein Company kino studijos. Na, laukiame daugiau naujienų ir, žinoma, paties filmo.


 

Ernest Cline knyga Ready Player On, kuri patenka į distopijos, fantazijos, mokslinės fantastikos ir JAUNIMO LITERATŪROS žanrus/tipus, keliauja į kino teatrus. Režisierius Steven Spielberg trumpiną sąrašą, kas gi galėtų suvaidinti Art3mis. Pats režisierius ir Ellen Lewis (kastingo direktorė) renkasi  šiuo metu tarp labai trumpučio aktorių sąrašo: Elle Fanning (17), Olivia Cooke (21) ir Lola Kirke (24). Šios aktorės varžysis dėl vaidmens filme su dar keliomis merginomis, kurių vardai neviešinami.

Oficiali knygos anotacija (anglų kalba):

In the year 2044, reality is an ugly place. The only time teenage Wade Watts really feels alive is when he’s jacked into the virtual utopia known as the OASIS. Wade’s devoted his life to studying the puzzles hidden within this world’s digital confines, puzzles that are based on their creator’s obsession with the pop culture of decades past and that promise massive power and fortune to whoever can unlock them. When Wade stumbles upon the first clue, he finds himself beset by players willing to kill to take this ultimate prize. The race is on, and if Wade’s going to survive, he’ll have to win—and confront the real world he’s always been so desperate to escape.

 


cdb_Penktoji-banga_z1

Šią savaitę buvo paskelbtas pirmasis filmo Penktoji banga anonsas bei plakatas (viršuje). Netgi trūksta žodžių, kaip kol kas atrodo įspūdingai ir įdomiai. Netgi norisi vėl pagriebti knygą ir ją suryti per vieną naktį. Jeigu nesate girdėję apie filmą – jis yra sukurtas pagal to paties pavadinimo knygą. Lietuvoje šiuo metu turime išverstą tik pirmą dalį iš serijos. O šioji pasakoja apie:

Po pirmosios bangos Žemę apgaubia tamsa.
Per antrąją gyvi lieka tik laimingieji.
Per trečiąją bangą – epidemiją – išgyvena tik nelaimėliai.
Po ketvirtosios galioja tik dvi taisyklės: pirmoji – nepasitikėk niekuo, antroji – saugu likti tik vienam.
Artinasi penktoji banga. Kesė bėga nuo jų apleistu greitkeliu. Nuo padarų, kurie atrodo kaip žmonės. Jie bastosi po apylinkes visus žudydami. Tas, kas liko gyvas, išsislapstė. Kesė tiki, kad išgyvens tik likdama viena, tačiau sutinka Evaną Volkerį – žavų ir paslaptingą. Jis – vienintelė viltis išgelbėti broliuką ir išsigelbėti pačiai.
Kesė privalo rinktis: pasitikėti ar prarasti viltį, priešintis ar pasiduoti, gyventi ar mirti.
Ricko Yancey „Penktoji banga“ – sukrečiantis epas, kupinas netikėtų siužeto posūkių ir įtampos. Kaip ir knygoje „Bado žaidynės“,  kvapą gniaužia nuo veikėjų  tykančių pavojų, priešo žiaurumo ir  klastos. Skaitytojas nė akimirkos nesiliaus svarstęs, kuo galima, o kuo nevalia pasitikėti. Tačiau net nuolatinė baimė ir troškimas bet kokia kaina likti gyviems Kesei ir Evanui nesutrukdys aukotis ir net patirti žiupsnelį romantikos. Pasakojimas be galo tikroviškas, todėl nuo knygos sunku atsiplėšti.


Laukiate, kada kino teatruose galėsite išvysti antrą Bėgantis labirintu filmą? Ne tiek jau daug ir liko laukti. O kad valandos bėgtų greičiau, dirstelėkite į kelis filmukus, kuriuose galėsite išvysti, kaip buvo kuriamas filmas. 

Esate Sostų žaidimo gerbėjas? Na, šią savaitę buvo paskelbta, kad Freddie Stroma prisijungia prie aktorių komandos ir vaidins Dickon Tarly. Tie, kurie žiūri Hario Poterio filmus tikriausiai atpažinote šį aktorių. O gal ir neatpažįstate. Aktorius pasirodė  šeštame filme apie Harį Poterį ir vaidino Cormac McLaggen. Taip, tą vaikiną, kuris mėgino patekti į Grifų gūžtos kvidišo komandą ir kovojo su Roniu.

Daugiau informacijos apie naują aktorių “Sostų žaidimo“ seriale rasite čia.


Ar laukiate ketvirtojo Arrow sezono pradžios? Šią savaitę pasirodė naujas jo anonsas:


Tikriausiai daug kas laukia nesulaukia ir 11-tojo Supernatural serialo sezono. Sprendžiant iš pasirodžiusių nuotraukų, jis prasidės ten pat kur ir baigėsi – pagrindiniai veikėjai netgi tais pačiais rūbais, kaip 10-to sezono paskutinėje serijoje. Naujas sezonas jau nuo spalio 7 dienos!

123


 

Reklama

One thought on “Kas geresnio nutiko: 31 rugpjūčio ir 1-6 rugsėjo dienomis

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.