Kas geresnio nutiko: 24 -30 rugpjūčio dienomis


Paskutinio Bado žaidinių marketingo komanda nešvaisto laiko veltui. Vis ką nors pateikia filmo laukiantiems gerbėjams. Šį kartą buvo mūsų akytėms yra pateiktas vienas didelis paveiksliukas, kuriame kai kas stovi ant kažkieno statulos.

 


 

Knyga “Legacy of Kings“ pagal  Eleanor Herman jau kuris laikas kėlė sujudimą tiek prieš jos pasirodymą, tiek po pasirodymo. Dabar yra paskelbta, kad praėjusią savaitę įvyko įdomūs dalykai. Šią knygą yra siūloma perkelti į televizoriaus ekranus.

O į šį reikalą yra įsitraukę ne bet kas, o Simon Helberg, sukūręs “Didžiojo sprogimo teorija“(angl. The Big Bang Theory) serialą, su Warner Bros. Šis romanas, beje, pasakoja apie Aleksandro Makedoniečio jaunystę, kai jis, norėdamas įrodyti savo tėvui, ko yra vertas, iškeliauja į žygį. Ar norėtumėte šio serialo? Beje, šią knygą daug kas mėgsta sulyginti su Sostų žaidimu (The Game of Thrones).


Nina Dobrev paliko “Vampyrų dienoraščius“ serialą tačiau ne aktorystę. Pasirodė siaubo-komedijos filmo anonsas, kuriame vaidina mūsų numylėta aktorė. Smagaus žiūrėjimo 🙂


Jau visai nedaug liko laukti, kada galėsime išvysti filmą Bėgantis labirintu: išbandymai ugnimi (angliškai: Maze Runner: The Scorch Trials). Pagal internete skelbiamą informaciją, filmą galėsime Lietuvos kino teatruose išvysti jau rugsėjo 11 dieną. O ką jame išvysime:

Pirmojoje dalyje, mokslininkai painiuose labirintuose it laboratorines žiurkes įkalino kruopščiai atrinktus jaunuolius ir stebėdami jų elgseną bei reakcijas, nagrinėjo intelektą, sumanumą, gebėjimą išgyventi ekstremaliomis sąlygomis ir kitas savybes.

Jaunasis Tomas su likimo draugais patekęs į paslaptingą labirintą ir kasdien matęs, kaip žūsta jo naujieji pažįstamai – išgyveno. Jis manė jau ištrūkęs iš daugeliui mirtinais spąstais tapusio labirinto, tačiau vieną dieną paaiškėja, kad tiesa yra visai kitokia.

Išgyvenusieji eksperimento dalyviai – vis dar labirinte. Tik šįkart – dar sudėtingesniame ir pavojingesniame. Tomo ir kitų laboratorinėmis žiurkėmis tapusių jaunuolių laukia dar didesnis iššūkis: išaiškinti, ko siekia su jų likimais žaidžianti WCKD organizacija ir išgyventi liepsnojančia dykviete tapusiame naujajame pasaulyje.

Ar jų spąstais tapęs žiaurus labirintas turi išėjimą, o gal jie visi pasmerkti alinančiai žūčiai?

Kaip ir pirmoji dalis, šis filmas sukurtas pagal populiarų amerikiečių rašytojo Jameso Dashnerio to paties pavadinimo nuotykių romaną. Klaidžiais labirintais žiūrovus vedžiojęs režisierius Wesas Ballas antrą sykį ėmėsi intriguojančios istorijos ir į komandą pasikvietęs žiūrovams jau pažįstamus aktorius Dylan O’Brien, Kaya Scodelario, Thomas Brodie-Sangster, Ki Hong Lee ir Patricia Clarkson sukūrė dar įdomesnę intrigą. (Forumcinemas.lt tekstas)

Ir štai, kelios naujos ištraukos iš filmo. Ar laukiate šio filmo?


O gal nekantriau laukiate naujų serialų sezonų pradžios nei pačių filmų. Štai, jeigu žiūrite serialą Originals, sukruskite. Entertainment weekly publikavo nuotrauką iš trečiojo šio serialo sezono. Jame galima regėti Klaus ir Lucien. Deja, nėra pateikiama jokia informacija, kas gi galėtų vykti šioje nuotraukoje. Taigi, teks patiems gerbėjams mėginti atspėti galimą situaciją.


Haris Poteris piktadarys? Keistai skamba, argi ne? Tačiau yra žmonių, kurie su mielu noru nusprendė pažaisti su šia mintimi. Vienas Youtube vartotojas iškarpė ir perdėliojo “Haris Poteris ir Azkabano kalinys“ filmo kadrus, truputį pakoregavo veikėjų žodžius tam, kad Haris Poteris iš geriečio pavirstų blogiečiu. Kitaip tariant, ne berniuku, kuris išgyveno, o berniuku, kuris žudo.


Jungtinėje Karalystėje lapkričio mėnesį bus išleistas The Hobbit: The Battle of the Five Armies blue-ray filmo diskų komplektas su visokiais geruliais. O su šia žinai pasirodė ir prailgintas anonsas. Taip pat pats filmas diske bus apie 30 minučių ilgesnis už tą versiją, kurią regėjote kino teatruose. Taigi, jeigu esate Hobito gerbėjas, sukruskite.


 

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s