Kas geresnio nutiko: 17 – 23 rugpjūčio dienomis


Štai ir “Victor Frankenstein“ filmo anonsas. Jame vaidina filmų apie Harį Poterį žvaigždė Daniel Radcliffe. Įdomu bus pasižiūrėti, kaip garsi istorija atgyja su… keliais įdomiais pakeitimais.


Taigi, jau yra oficialu. Nuo rugpjūčio 17 dienos prasidėjo filmo “Fantastic Beasts and Where to Find Them“ filmavimo darbai. Šie vyksta  Warner Bros. studijose, Leavesden, ir darbams vadovauja David Yates, kuris režisavo paskutinius keturis filmus apie Harį Poterį. Filmas turėtų pasirodyti 2016 metų lapkričio 18 dieną, t.y. kitais metais.

Taip pat reikia paminėti, kad su filmavimo darbų pradžia buvo taip pat atskleista gerbėjams nauja aktorė vaidinanti filme.

Samantha Morton

Ar esate Zoro gerbėjai? Jeigu taip, šokinėkite iš laimės. Yra nuspręsta sukurti dar vieną filmą apie šį klasika tapusio Johnston McCulley sukurtą veikėją. Tačiau tai bus ne bet koks filmas apie Zoro, o toks, kuris nukels į post-apokalipsę. Jeigu viskas bus gerai, filmavimo darbai prasidės 2016 metais.


Naujas MTV fantastinis serialas, kuris atrodo, kad turi panašumų su Žiedu valdovu ir Sostų žaidimu, tačiau yra daugiau pritaikytas jaunimo auditorijai. Taip pat šis serialas vis garsiau skamba internetinėje erdvėje. O kaip šis vadinasi? Ogi “The Shannara Chronicles“.  Per ComicCon 2015 buvo suteikta dirstelėti į tai, kaip atrodys serialas, o dabar internete pasirodė ir serialo užkulisiai.

Taip pat reikia nepamiršti paminėti, kad serialas sukurtas/ įkvėptas pagal Terry Brooks knygų seriją.

Šis naujas fantastinis serialas yra filmuojamas Naujoje Zelandijoje, kur kraštovaizdis tiesiog gniaužia kvapą. Tai puikai yra išnaudojama, bent jau žiūrovams pateiktuose anonsuose. Kol kas, ką galiu pasakyti, kad laukiu nesulaukiu, kada šis kūrinys buvo prieinamas žiūrovams. O kada šis serialas išvys dienos šviesą? 2016 metų sausį. O dabar pasižiūrėkite filmukus. Ką manote? Ar norite pamatyti šį serialą?Savo twitter paskyroje Emma Watson paskelbė, kad ji baigė filmuotis “Gražuolė ir pabaisa“ filmui. Tačiau tai baigė daryti ne bet kokią dieną, o būtent tą, kuri pakeitė jos gyvenimą. Prieš 15 metų, rugpjūčio 21 dieną prasidėjo “Haris Poteris ir išminties akmuo“ filmo filmavimas. Nuo tos dienso pavirto Hermiona Įkyrėlė.

 


 

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.