Kas geresnio nutiko: 10 – 16 rugpjūčio dienomis


Neseniai šventėme Hario Poterio (ir pačios autorės) gimtadienį, o su tuo atsiranda labai daug įvairių bei įdomių naujienų/ pastebėjimų. Štai vienas iš jų yra susijęs su… mūsų mylimu Hogvartso direktoriumi. Knygų gerbėjai pradėjo gvildenti ganėtinai įdomia teoriją.

Paskutinėje Hario Poterio serijos knygoje mes esame supažindinti su pasaka apie tris brolius, kuri yra užrašyta Bardo Bidlio poringėse. Būtent šioji pasaka, kuri atsiduria veiksmo centre, ir yra svarbiausia. Kai paskutinė knyga buvo publikuota, gerbėjai suvokė, kad trys broliai – Antioch, Cadmus, ir Ignotus Peverell (vardus palikau originalo kalba) – yra panašūs į Harį, Sneipą ir Voldermortą. Kaip ir broliai, visi trys išvardinti veikėjai susiduria su mirtimi, kuri Bidlio poringėse yra personifikuota. Taigi, kyla klausimas, kas yra mirties personifikacija Hariui, Sneipui ir Voldermortui.

Atsakymas: Dumbldoras ?

Daugiau apie šią teoriją ir pagrindimus rasite: spausti čia


Tačiau čia  yra ne vienintelė naujiena susijusi su garsiuoju burtininku. Jau seniai gerbėjai svajoja apie serialą. Juk reikia pripažinti, kad serialuose visados viskas yra pateikiama detaliau, o Rowling sukurtas Hario Poterio pasaulis į filmus tikrai visas nesutilpo. Tačiau autorė ganėtinai tvirtai pareiškia, kad tikrai greitu metu Hario Poterio neišvysime mažuosiuose ekranuose.


 

O dabar pakalbėkime apie naujausią filmą apie burtininkų pasaulį, kuris juda link didžiųjų ekranų. Airių kilmės aktorė Jenn Murray ir amerikietis aktorius Ezra Miller prisideda prie “Fantastic Beasts and Where to Find Them“ filmo aktorių kolektyvo.


Scorch Trials  filmas netrukus pasirodys kino teatruose (premjera Lietuvoje: Rugsėjo 11, 2015 (pagal internete rastą informaciją)). Taigi, visai nenuostabu, kad vis labiau filmo kūrėjai aktyvėja reklamuodami filmą. Štai, dabar sulaukėme propagandinio filmuko apie… pasižiūrėkite.


Facebook pasirodė kelios nuotraukos iš vieno filmo filmavimo aikštelės… Koks tas filmas? Ogi filmas kuriamas pagal Ransom Riggss knyga “Ypatingų vaikų namai“. O kas gi režisuoja šį filmą… Ogi Tim Burton. Taigi, filmas tikrai bus nepaprastas. Laukiame, kada pasirodys daugiau nuotraukų, vėliau anonsai… o tada ir pats filmas.


Jeigu nesate girdėję apie Doctor Who  ar išvis esate nematę nei vienos šios garsios Britų mokslinės fantastikos serialo, kuris jau gyvuoja ne vieną dešimtmetį, tai jūs… na, nesate šių dienų Žemės gyventojas. Pasirodė naujas Doctor Who sezono anonsas, kuriame galime išvysti, kad garsiajame seriale nusprendė suvaidinti Maisie Williams, kuri išgarsėjo vaidindama Sostų žaidimų seriale. Pagal imdb.com pateikiamus duomenis, šioji aktorė pasirodys net dviejuose serijose: The Woman Who Lived (liet. moteris, kuri gyveno) ir The Girl Who Died (liet. mergaitė, kuri mirė).

Truputis istorijos apie serialą:

“Doctor Who” serialas yra tikras skanėstas fantastikos/ mokslinės fantastikos mėgėjams. Serialas neseniai atšventė 50 gimtadienį, nors jis tikrai nebuvo rodomas tiek ilgai. Buvo pertraukų, tačiau skaičiuojant laiką nuo tos dienos, kai pasirodė pirmoji serija… pati serialo mintis gyvuoja jau virš 50 metų. Per šį laiką įvyko daug dalykų. Apie 100 šio serialo serijų yra dingusios, kadangi BBC kadaise darė tvarką pas save ir… naikino įvairius įrašus dėl vietos stokos. Oficialiai yra 12 aktorių, kurie įkūnijo laiko lordą Doctor Who. Kodėl taip yra? Tam, kad serialas gyvuotų ir dėl aktorių amžiaus buvo sugalvotas patobulinimas. Doctor Who įgauna nauja kūną (reinkarnuojasi), kai yra sunkiai ar mirtinai sužeistas.

Naujasis sezonas vadinasi “This Is Where Your Story Ends“ (liet. štai čia (vieta), kur pasibaigia tavo istorija). Kaip matote iš anonso, tikrai turėtų šiame sezone būti nemažai veiksmo. Laukiame nesulaukiame, kada startuos pirmosios serijos, o šios turėtų pasirodyti  rugsėjo 19 d.


 Kita naujiena susijusi su “Super Girl“ serialu. Pasirodė naujas anonsas, kuris vadinasi “A Hero will rise“.  Jeigu jums patinka Supermenas, tai turėtumėte pasidomėti šiuo nauju serialu, kurio kelios pirmos serijos buvo iš tikrųjų nutekintos ir bent jau buvo galima rasti filmai.in svetainėje.

 


 

Gal esate J.R.R. Tolkien gerbėjas. Na, turėtumėte suklusti, nes pasirodo, kad dar nepublikuota jo istorija bus išleistos. Priklausomai kur gyvenate (ar turite draugų/giminių), galėsite ją įsigyti anksčiau, arba vėliau. Jungtinės Karalystės gyventojai galės įsigyti nuo rugpjūčio 27 d., o tuo metu Jungtinių Amerikos valstyjų žmogeliukai turės palaukti net iki spalio 27 dienos.

Šis anksčiau nepublikuotas autoriaus kūrinys yra pagrįstas suomių epinės poemos “Kalevala“ kūrinių. Tačiau kas įdomiausia yra tai, kad šioji istorija yra sukurta taip, kad ji vis tiek jus nukels į Žiedų valdovo istorijos sukurtą pasaulį. Beje, “The story of Kullervo“ buvo vienas iš pirmųjų Tolkien mėginimų parašyti fantastinę istoriją.

Oficiali knygos anotacija anglų kalba:

Kullervo son of Kalervo is perhaps the darkest and most tragic of all J.R.R. Tolkien’s characters. ‘Hapless Kullervo’, as Tolkien called him, is a luckless orphan boy with supernatural powers and a tragic destiny.

Brought up in the homestead of the dark magician Untamo, who killed his father, kidnapped his mother, and who tries three times to kill him when still a boy, Kullervo is alone save for the love of his twin sister, Wanona, and guarded by the magical powers of the black dog, Musti. When Kullervo is sold into slavery he swears revenge on the magician, but he will learn that even at the point of vengeance there is no escape from the cruellest of fates.

Kaip manote, ar sulauksime šios knygos ir Lietuvoje?


Šią savaitę buvo publikuota pirmoji nuotrauka iš Beauty and the Beast filmavimo aikštelės. Joje galite išvysti būsimuosius (iš kairės į dešinę) Le Fou, Pabaisą, Gastoną, Belos tėtį ir žinoma pačią Belą! Filmavimo grupė nesulaukia, kada žiūrovai galės patys žvilgtelėti į būsimą filmą. Deja, tai bus dar negreitai – 2017 metų kovą…
gražuolė ir pabaisa


Nauja nuotrauka iš paskutinio Bado žaidinių filmo iš Entertainment Weekly 2015 rudens filmų apžvalgų numerio. Kaip jums šioji nuotrauka? Beje, yra ir straipsnis. Dalį jo rasite čia


 Taip pat buvo paskelbti nauji filmo “Pan“ veikėjų plakatai. Štai, paganykite akis, kaip šie atrodo.


Tačiau tai yra ne vieninteliai plakatai, kurie pasirodė šią savaitę. Taip pat buvo paskelbti du nauji filmo plakatai.  Koks tai filmas? Na, šį kuria Disney ir filmas vadinasi “Alice Through the Looking Glass“.

 

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.