Daina serijai “Puolęs angelas“ – Becca Fitzpatrick


Kai kurie autoriai nusprendžia surinkti savo knygoms grojaraštį, kol kitoms jį sukuria patys skaitytojai. Pati ne kartą esu atsidūrusi tokioje situacijoje, kai išgirstu daina ir iškart pagalvoju apie kokią nors knygą. Žodžiai dainoje ir rimtas tiesiog yra būtent tai, ką toji istorija pasakojo, perteikė, kokias emocijas manyje sugebėjo atrakinti iš paleisti į laisvę.

Panaršiusi internete radau nemažai skaitytojų, kurie tokiose situacijose atsiduria ganėtinai dažnai ir dalinasi su kitais, kokios jų manymų dainos tiesiog priklauso vienai ar kitai istorijai. Kadangi mes jau sulaukėme naujos Becca Fitzpatrick knygos “Plikledis“, nusprendžiau kartu ir prikelti pačias jos pirmas knygas, kurios vertos dėmesio ir yra nepaprastai įdomios. Be to, tiems kam patinka angelai ir tikrai ypatingi vaikinai, tai istorija, kurią būtina perskaityti.

Puoles-angelas_z1Crescendo_z1cdb_TYLA_z1Finalas_z1

Puolęs angelas saga yra nepaprasta serija su kietu veikėju, kuris autorei sugebėjo pelnyti ir kelis prizus susijusius su YA literatūros rinkimais, kuriose balsuoja patys skaitytojai. Šioji knyga dažniausiai išlįsdavo tose sąrašuose būtent dėl Lopo, paslaptingo puolusio blogiuko angelo. Juk reikia pripažinti, jis tikrai šaunus veikėjas. Todėl visai nenuostabu, kad šis veikėjas ir, žinoma, istorija sugebėjo užkariauti ir lietuvių skaitytojus, o tai puikiai įrodo tai, kad mes turime visas keturias šios serijos knygas. Taip pat nei trupučio nestebina faktas, kad pasaulyje yra parduota 2 milijonai šių knygų egzempliorių, kad 50 savaičių karaliavo Best seller sąrašuose! Taip, nei trupučio nestebina.

Gaila, kad mes Lietuvoje  turime ne originalius viršelius. Kodėl? Na dirstelėkite viršuje. (Nuotrauka dešinėje) Drew Doyon (dešinėje) kartu su Samantha Ruggiero (kairėje) karaliauja ant originalių viršelių, kurie yra nepaprastai nuostabūs. Norėčiau turėti juos namie kaip plakatu ant sienų.

Autorė prisipažįsta, kad nors šis veikėjas, Lopas, ir turi neblogas eilutes knygoje, jai prireikė nemažai laiko jas sugalvoti. Pati istorija gimė rašytojai apsilankius kūrybinio rašymo kursuose, kurias jos vyras jai padovanojo per 24 jos gimtadienį. Šaunuolis vyras 🙂

Tačiau autorė tikėjosi, kad šis padovanos visai kitus kursus: japoniškų patiekalų gamybos kursus. Becca Fitzpatrick tikėjosi to todėl, kadangi ji universitete turėjo anglų kalbos kursą ir jame jai nekaip sekėsi. Plius, ji nemanė, kad turi kokią nors istoriją, kurią galėtų parašyti.

Tačiau pasirodo, kad klydo. Bet nemanykite, kad jai iškart pavyko parašyti tai, ką kiekvienas skaitytojas gali tik panoręs perskaityti.

Tų pačių metų rudenį autorė pradėjo rašyti istoriją apie Ellie Fairchild (kuri vėliau pavirto Nora Grey), apie veidmainę ir manipuliuojančią jos geriausią draugę Vee Sky bei Ellie seksualu blogą biologijos partnerį Lopą (kuris turėjo labai didelę paslaptį). Autorė nusprendė jos iškart nesužinoti, o leisti jai atsiskleisti palaipsniui jai rašant.  Nors rašymo procesas ir netruko siaubingai ilgai, autorei 99 proc. nepatiko jos rankraštis. Todėl ji tiesiog jį padėjo į šalį. Po kelių mėnesių autorė išsitraukė rankraštį vėl, tačiau viską po trečio skyriaus išbraukė.

Tačiau vėliau, kai autorė nusprendė išsitraukti savo rankraštį, kažkas pasikeitė. Ji suvokė, kokia gi yra Lopo paslaptis; jis puolęs angelas. Žinant tai, rašymo procesas tapo labai paprastas bei įdomus.

Nors pačios autorės puslapyje yra sukurti grojaraščiai visoms keturioms knygoms, nusprendžiau į juos net nedirstelėti ir pasižiūrėti, ką patys skaitytojai siūlo. Vienas iš pasiūlymų yra šioji nauja, šiais metais pasirodžiusi daina “Angels Fall“, kuria atlieka grupė Breaking Benjamin. Kaip manote, ar šioji limpa šiai istorijai?

 

Tai pat yra siūloma ir kita šios grupės daina pavadinimu Evil angel. Jeigu atvirai, dauguma šios grupės dainų skaitytojai priskiria šiai serijai.

O kaip šita daina?

Ir dar pora dainų, kurios tikrai gražios…

 

Kuri dainai jums atrodo, kad tinka labiausiai? O gal nei viena netinka? Gal galite pasiūlyti savo dainų šiai serijai? Laukiu jūsų komentarų 🙂

kitty

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.