Kas geresnio nutiko: 20 – 26 liepos dienomis


Savo facebook paskyroje autorius Ransom Riggs  paskelbė tokia įdomią nuotrauką. Pasirodo, kad ji ne tik įdomi, bet ir labai svarbi jo kūrinius apie ypatingų vaikų namus pamilusiems skaitytojams. Jeigu dar nežinojote, tai knyga “Ypatingų vaikų namai“ keliauja į didžiuosius kino ekranus. Tim Burton jį režisuos, o jame vaidins: Asa Butterfield, Ella Purnell, Eva Green.

Šiojinuotraukaviršujeatskleidžia, kaipoficialiai bus pristatomasknygospavadinimasfilmui. Autoriui tai labaipatiko.

This is the official title treatment for the Miss Peregrine movie and I LOVE IT SO MUCH. (cituota iš FB)


Didžiausia ir tikriausiai pati svarbiausia šios savaitės naujiena būtų The Hunger Games: Mockingjay Part 2 anonsas, kuris vadinasi – “We March Together” (liet. Mes žygiuojame kartu). Dramatiška muzika, žvilgsniai iš paskutinio filmo ir į širdį krentantys žodžiais, kurie uždega kraują ir verčia verkti, kad dar taip ilgai reikia laukti filmo premjeros.


Nežinau, ar šioji naujiena jums aktuali, tačiau ji man tikra dienos dovana. Šią savaitę buvo paskelbta, kad 2018 metais galime sulaukti penktojo filmo apie Jūros periodo parką. O kuo čia stebėtis po to, kad ketvirtasis filmas apie dinozaurus yra 3 daugiausiai uždirbęs filmas pasaulyje per visą istoriją? Šį filmą lenkia tik Titanikas ir Avataras.

Taip pat kino studija paskelbė, kad Chris Pratt ir Bryce Dallas Howard vaidins būsimame filme.


Knyga “Aliaskos beieškant“ pagal John Green ekranizacija įgauna pagreitį. Štai, dabar buvo paskelbta, kad kandidatų sąrašas, kas gi vaidins Mailzą (angl. Miles Halter), susiaurėjo iki dviejų kandidatų. O šie būtų Mitchell Hope (viršje kairėje) and Charlie Rowe (dešinėje).

Sąrašas taip pat susiaurėjo ir su panelėmis. Pasak the report Anya Taylor-Joy (kairėje) šiuo metu turi labai daug šansų vaidinti Aliaską, tačiau  yra taip pat svarstoma, kad gal Aliaską galėtų suvaidinti ir Immy Waterhouse (dešinėje).


 

Kita naujiena susijusi su Maze runner antruoju filmu. Kartu su Bado žaidynių paskutinio filmo anonsu debiutavo ir dar antrasis Maze Runner: the Scorch Trials filmo traileris. Filmas turėtų pasirodyti šių metų rudenį. Lietuvoje mes turime kol kas tik pirmą dalį iš serijos. Laikome špygas, kad su antru filmu pasirodytų iš antra dalis lietuviškai.


kitty

 

 

Reklama

One thought on “Kas geresnio nutiko: 20 – 26 liepos dienomis

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s