Nemirtinga mylimoji – Cate Tiernan (viršelių karai)


Cate Tiernan

Šiandiena nusprendžiau nukeliauti į praeitį ir ištraukti iš jos vieną įdomią knygą, kuri priklauso ganėtinai išskirtiniai knygų serijai. Nors Obuolio leidykla garsėja dvejais dalykais: (1)perleidžia seniai išleistas knygas ir (2) nepabaigia savo pradėtų serijų, tačiau Nemirtingosios mylimosios serija yra viena iš laimingųjų, kuri yra visa pateikta Lietuvos skaitytojams. Tai yra nepaprastai džiugus dalykas. Juk kuo daugiau gerų knygų, tuo geriau, ar ne?

Nemirtinga mylimoji pasakoja apie žmones, kurie atrodo kaip paaugliai, tačiau jiems yra tikrai nemažai metų: vieniems šimtas, kitiems du šimtai, o tretiems ir dar daugiau metų.

Po to kai Nastalija pamato savo draugo ganėtinai šiurpų elgesį su taksistu, mergina pabūgsta ir nusprendžia, kad gal jai laikas pasikeisti. Ji išvyksta į nuošalią vietą, kur atranda daugybę naujų dalykų ne tik apie nemirtinguosius, tačiau ir save pačią. Pasirodo, ją gaubia daugybė paslapčių. O kad situacija būtų tik dar įdomesnė, į tai įpinkime gražuolį Vikingų dievą (čia pravardė, kurią naudoja mergina). Bet jis… tikra apibūdintas ganėtinai patraukliai 😀 Jeigu dar neskaitėte šios knygos… na, tada ją pagriebkite ir prie jūros, ežero ar karjero… malonaus skaitymo.

Tačiau šį kartą pasižiūrėkime ne į knygos turinį, o į tai, kaip šioji istorija yra aprengiama kitose šalyse. O jos drabužėliai tikrai moka nustebinti ir patraukti akį. Dauguma mano pateiktų viršelių jums yra ganėtinai tamsūs ir… gal šiurpoki? Jeigu būtų klausimas, kuris iš viršeliu jus labiausiai baugina, tikriausiai visi sulauktų jūsų balso. Deja, balsuojame šį kartą už labiausiai jums patikusi/ gražiausią viršelį. O jis yra?

Balsuojame ir laukiu jūsų komentarų 🙂

Pirmasis – Ispanija
Antrasis -Vokietija
Trečiasis – Italija
Ketvirtasis – Danija
Penktasis – Bulgarija
Šeštasis – Lenkija
Septintasis – Lietuva

 

tierman sutemos

kitty

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.