Kas geresnio nutiko: 13 -19 liepos dienomis


X menų filmų serija susilaukė neabejotino populiarumo, tad ši frančizė kitąmet gegužę siūlo dar vieną dalį pavadinimu X-Men: Apocalypse (X menai: apokalipsė).
x-men
Šią savaitę pasirodė pirmosios oficialios nuotraukos (paspaudus pasididina) iš būsimo filmo, kuriose galima išvysti ir Bado žaidynių žvaigždę Jennifer Lawrence, kuri X menuose įkūnija pavidalų keitikę Mistiką.
12
34


viršelis

Kol mes laukiame antrosios Gėrio ir blogio mokyklos serijos dalies Pasaulis be princų, pasaulis laukia nesulaukia jau antradienį pasirodysiančios finalinės knygos The Last Ever After. Knygos anonsas leidžia praskleisti paslapties skraistę ir žvilgtelėti, ko galima tikėtis ateityje.


Galbūt Belos ir Edvardo istorija baigėsi, tačiau tai nereiškia, kad baigėsi Saulėlydis. Galbūt ištikimiausi šios knygų ir filmų serijos gerbėjai prisimena, kad pernai Staphenie Meyer paskelbė apie naują projektą, kurio dalyvės režisierės ir scenaristės, parinktos Lionsgate kino studijos, pačios autorės ir komisijos, kurioje buvo ir Kristen Stewart, turėjo galimybę sukurti jų Saulėlydžio pasaulio viziją, pavadintą The Storytellers: New Voices of the Twilight Saga (Pasakotojos: nauji Saulėlydžio sagos balsai). Šią savaitę pagaliau pasirodė šie mini filmai, tad galite juos peržiūrėti, įvertinti ir balsuoti už labiausiai patikusį štai čia.
twilight


 

Catherine Hardwicke, geriausiai žinoma mums dėl to, kad ji režisavo Saulėlydžio filmą, vėl nusprendė rūpintis jaunimo literatūros ekranizavimu. Šį kartą jai į rankas papuola autoriaus Jerry Spinelli Stargirl (liet. Žvaigždė). Knyga buvo pirmą kartą išleista 2000 metais.

Knygos anotacija: Ši knyga apie mergaitę Žvaigždę, kitokią negu visi, visur aplink sėjančią gerumą, savaip suvokiančią pasaulį, žmones, gamtą. Į tykią, pilką Mikos vidurinę mokyklą ji įsiveržia tarytum spalvų ir garsų uraganas. Mokyklos koridoriai tik ir ūžia: “ Žvaigždė, žvaigždė“. Viena vienintele šypsena ji pavergia Leo Berloko širdį. Žaižaruojanti ir gyvybinga, ji pakeri visą mokyklą. Bet neilgam. Mokinių bendruomenei, įpratusiai vienodai rengtis, vienodai kalbėti, vienodai mąstyti, ji pernelyg nesuprantama, pernelyg kitokia. Galbūt ji ne viso proto, o gal ateivė iš kitos planetos? Todėl visi ją atstumia. Karštai trokšdamas netapti atstumtuoju ir pats, Leo bando paversti ją tokia, kokia ji būti negali: normalia. Patyręs pirmąją meilę, jis pažins ir pirmąjį skausmą, bet galbūt ir daug ko išmoks. Netgi po daugelio metų jis pastebės tai šen, tai ten sudygusius jos pasėto gerumo daigus. Ir išsaugos viltį… Tai puiki knyga mūsų laikų moksleiviams!


R.L. Stinas yra vienas iš garsių Amerikos siaubo istorijų rašytojų vaikams. Jo kūriniai yra ekranizuojami ir siūlau pasižiūrėti The haunting hour serialo sezonus. Patikėkite, serialas ir šiurpus, ir įdomus.
Dabar šio autoriaus garsiausias kūrinys Goosebumps keliauja į kino teatrus. Štai pirmasis filmo anonsas.


 

Praėjusią savaitę susipažinote su nauju filmo Pan plakatu, o dabar galite išvysti ir naują šio filmo anonsą. Jis tikrai įspūdingas 😉


egliosha logo

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.