Juros periodo parkas (Viršelių karai)


Autoriaus nuotrauka

Šiandiena pasidairykime po skirtingų Juros periodo parkas knygos viršelius. Knyga buvo išleista 1990 metais ir šiais metais švenčia savo 25 gimtadienį. Šį šventė pažymėta įspūdingai: sulaukėme ketvirto filmo apie dinozaurus, o Lietuvoje yra išleidžiamos knygos. Vėl. Lygiai prieš 20 metų pasirodė pirmą kartą Juros periodo parkas lietuviškai! Kokie dideli skaičiai, ar ne?

Tačiau šis Michael Crichton sukurtas pasaulis niekur neprasmenga laiko pinklėse ir vis dar yra labai populiarus. Taigi, negaištant daugiau laiko, dirstelėkime į penkis atrinktus viršelius, už kuriuos šiandien galite balsuoti.

Bet pirma, susipažinkime su knygos anotacija: 

Viena iš didžiausių žmonijos svajonių išsipildė – išrastas nuostabus būdas atkurti dinozaurus iš fosilijose likusios jų DNR. Penkiolika rūšių prieš milijonus metų išnykusių pabaisų ganosi atokioje Isla Nublaro saloje įkurtame Juros periodo parke ir visas pasaulis netrukus galės jas aplankyti… už apvalią sumelę.

Vieną dieną iš pažiūros tobulai sukurta sistema pakrinka. Nežinomos rūšies trinagiai driežai ima puldinėti Kosta Rikos vaikus. Garsus paleontologas dr. Alanas Grantas įsitikina, jog tai visai ne driežai, o dinozaurai! Džonas Hamondas, InGen kompanijos, kuri užsiima genetine inžinerija, savininkas pakviečia paleontologą į salą įsitikinti, kad parkas saugus lankytojams. Kartu vyksta matematikas, chaoso teorijos ekspertas Janas Malkolmas, kompiuterių specialistas Denis Nedris, sukūręs sudėtingą parko kompiuterių tinklą. Nedris čia ne šiaip sau. Biosyn korporacija užverbavusi jį pavogti penkiolika dinozaurų embrionų. Ir chaoso teorija ima virsti praktika…

 O dabar viršeliai!

Pirmas priklauso Lietuvai, antrasisItalijai, trečiasis –Lenkijai, ketvirtasis – Portugalijai, penktasis – Prancūzijai

jūros periodo parkas

Gerai į juos visus įsižiūrėkite ir nuspręskite, kuris jūsų akiai yra mielesnis. Sunku tai padaryti? O gal lengva?

 

kitty

Reklama

2 thoughts on “Juros periodo parkas (Viršelių karai)

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s