Comic Con 2015 – rašytojai, knygos ir… filmai


Comic Con yra renginys, kuriame galima sutikti pačių įvairiausių garsių žmonių. Dabar youtube.com tiesiog perpildyta šio kasmetinio renginio momentais. Viename iš šių akimirkų yra vienas filmukas, kuriame galite išvysti surinktu garsius rašytojus, kurių kūriniai keliauja į didelius ar mažus ekranus. Dalis šių knygų yra išleistos ir Lietuvoje, pavyzdžiui, Raudonoji karalienė, Meilės laiškai mirusiesiems ir kitos. Šiame filmuke autoriai kalba apie savo knygas, jų adaptacijas ir…

keep weird ya

 Taip pat per šį renginį buvo ir kitų autorių, kurie buvo surinkti į vieną vietą. Šis valandos trukmės susitikimas su jais vadinosi ganėtinai įdomiai: Keep YA Weird (liet. išlaikykime jaunimo literatūra keista). Iš visų ten sėdėjusių autorių tikriausiai Lietuvoje pažįstama būtų Colleen Houck, kurios knygų serija apie prakeiktus princus, kurie yra paversti tigrais… Taip, kalbu apie Tigro užkerėjimą. Netrukus Lietuvoje sulauksime trečios knygos, o Amerikoje autorė pristato savo naują seriją. Apie ką ji? Ne, teks pasižiūrėti filmuką.

modernios pasakos

 Kitas įdomus renginys vadinasi irgi ne tik kad neblogai, tačiau ir autoriai yra ne ką prastesni už prieš tai minėtus. Renginys vadinasi modernios pasakos ir iš visų autorių Lietuvos skaitytojai pažįsta mažiausiai du: Julie Kagawa (Geležies fėjūnų knygos) ir Naomi Novik (Jo didenybė drakonas). Pastaruoju metu yra labai populiaru jaunimo literatūroje naujai žvelgti į garsias pasakas, kurios sugebėjo pavergti įvairiais tautas. Taigi, nenuostabu, kad Comic Con suvažiavime buvo sugalvota pakalbėti apie šį fenomeną.

buffy efektas

 Bafi, vampyrų žudikė yra tikrai garsus serialas. Surasti žmogų, kuris nežino jo, tikriausiai yra labai sudėtinga (nebent kokios močiutės kaime užklaustumėte, tada gal ir surasite žmogų 😀 ) Veikėja Bafi yra stipri mergina bei asmenybė.  Dauguma skaitytojų ją dėl to ir dievina. Dėl to nenuostabu, kad paauglių literatūroje stiprios veikėjos tikrai karaliauja. Šiame filmuke iš suvažiavimu galite atpažinti Kiersten White, kurios dvi knygos yra išverstos į lietuvių kalbą. Šiose knygoje pagrindinė veikėja tikrai nėra iš kelmo spirta.

Norite dar akimirkų iš Comic Con 2015?

Štai, dar daugybė filmukų, kuriose yra garsūs rašytojai:

 

Sci-Fi/Fantasy Family Feud Panel at San Diego Comic Con 2015 (super smagus. PASIŽIŪRĖKITE!)

Collaborative Storytelling Panel at San Diego Comic Con 2015

The Resurgence of Science Fiction Panel at San Diego Comic Con 2015

 Kuris renginys jums labiausiai patiko?kitty

 

Reklama

2 thoughts on “Comic Con 2015 – rašytojai, knygos ir… filmai

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s