Kai aš žuvau – Lauren Oliver (Viršelių karai)


Kaip vasara? Kiek knygų jau spėjote suvalgyti? Tikiuosi, kad daug ir kad dar daug jų laukia savo eilės.

Viliuosi, kad į jūsų sąrašą, jeigu dar neskaitėte šios knygos, bus įtraukta dar vienas įdomi ir nepaprasta istorija, kuri sužadins jumyse pačius įvairiausius jausmus ir privers galvoti apie įvairiausius dalykus. Tačiau mėginsiu jus sugundyti šį kartą ne pristatydama apžvalgą, o viršelius. Juos parodysiu netgi 6!

Tačiau, kokiai knygai šie viršeliai priklausys?

Knygos anotacija:

Autorė

Samanta Kingston – viena populiariausių mokyklos merginų, kaip ir trys geriausios jos draugės. Pasipūtusios ir įžūlios, jos puikuojasi savo pranašumu ir be gailesčio žemina kitus mokinius – ne tokius gražius, nepopuliarius ar tiesiog joms nepatinkančius. Be abejo, Samanta susitikinėja su mokykloj populiariausiu vaikinu, jai ir draugėms atitenka viskas, kas geriausia, – stalelis mokyklos valgykloje, patogiausia vieta automobilių aikštelėje, o jų gyvenimas kupinas nuotykių ir lekia pašėlusiu tempu.

Penktadienis, vasario 12-oji, Valentino diena, turėjo būti dar viena smagi šventė Samantos gyvenime. Tačiau puikiai nusiteikusioms draugėms iš vakarėlio grįžtant namo, ant kelio staiga šmėsteli nežinia koks baltas pavidalas, ir merginų automobilis nudarda į griovį.

Valentino diena turėjo būti paskutinė Samantos gyvenime, bet…

Jai suteikiama dar viena galimybė – išgyventi šią dieną… septynis kartus. Taigi kiekvieną rytą Samanta pabunda iš kraupaus sapno, o vakare vėl panyra į tamsą.

Per šias septynias dienas Samantai teks suprasti daug dalykų, padaryti tai, ko niekada nebuvo dariusi: prie Žąsies uolos nusivesti jaunėlę sesutę Izę, kurią vadino įkyria zirzle, pasakyti gerą žodį mamai, kuriai drausdavo užeiti į savo kambarį, apkabinti kone užmirštą tėtį, atitaisyti skriaudas ir kitaip pažvelgti į žmones, kuriuos niekino…

 

„Sakoma: Gyvenk taip, tarsi kiekviena diena būtų paskutinė. Bet iš tiesų niekada negalvoji, kad tai bus paskutinė diena. Bent jau aš negalvojau. Bėda ta, kad niekada nežinai, kas tavęs laukia. Nepabundi kankinamas blogos nuojautos ir nematai šešėlių ten, kur jų šiaip jau neturėtų būti. Nedingteli, jog reikia pasakyti tėvams, kad juos myli; tarkim, aš su jais nė neatsisveikinau.

O jeigu tau atsitiktų kaip man ir tą pačią dieną tektų išgyventi ne sykį? Ar pavyktų paversti šią dieną tobula? Jeigu tau prieš akis žaibo greitumu pralėktų visas gyvenimas, ar dėl nieko nesigailėtum? O gal yra dalykų, kuriuos norėtum pakeisti?“

O dabar metas išvysti viršelius.

Pirmasis – Lietuva. Antrasis – Danija. Trečiasis -Bulgarija.  Ketvirtasis – Kroatija. Penktasis – Rumunijos. Šeštasis – Prancūzijos.

kai aš žuvau

Kuris jums patiko labiausiai? Turiu pasakyti, kad visi viršeliai tikrai neturi daug panašumų vienas su kitu be to, kad ant užrašyti tos pačios autorės vardas ir pavardė. Man patinka Kroatijos viršelyje esantis žvilgsnis, o Rumunų viršelis primena gražią ir šiltą vasarą. Bulgarijos viršelis mane atgraso. Kažkoks nemalonus akiai ir nenorėčiau tokio turėti savo namuose. Jūs?

kitty

Reklama

2 thoughts on “Kai aš žuvau – Lauren Oliver (Viršelių karai)

    1. Nežinau kodėl 12, bet ir originaliame knygos aprašyme, ir lietuviškame nurodyta būtent 12. Bet iš esmės išversta neteisingai yra, turėtų būti ne Valentino diena, o Kupidono diena – February 12—“Cupid Day“.

      Patinka

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.