Edvardas prieš Dimitrijų – kuris veikėjas turi daugiau gerbėjų?


Seniai seniai buvo vienas įrašas apie du kietus veikėjus iš knygų Divergentė ir Kaulų miestas. Šį kartą nukeliaukime į Saulėlydį ir Vampyrų akademiją. Abi knygos yra virtusios filmais ir abiejose yra po vieną veikėją, kuris turi nemažai merginų simpatijų. Tai vampyras Edvardas ir… jų naikintojas, jeigu taip galima sakyti, Dimitrijus.

Būtų domu labai sužinoti, ar šie du veikėjai vis dar yra pagrobę jūsų širdis ir ar jie vis dar patinka jums taip, kaip patiko prieš kelis metus.

Taigi, kad geriau juos prisimintumėte, štai aktoriai, kurie įkūnijo minėtus veikėjus. Na ką, jie tikrai skiriasi savo išvaizda, ar gi ne?

kietas veikėjas 1

 

Trumpi faktai apie knygas. Saulėlydžio knygų seriją sudaro keturios dalys. Jos buvo leidžiamos nuo 2005 iki 2008 metų. Buvo rašoma ir penkta dalis, kurioje viską turėjo pasakoti Edvardas, tačiau po rankraščio nutekinimo, autorė knygos neišleido, tačiau buvo suteikta prieiga skaityti skyrius. Nors knygų yra tik keturios, buvo sukurti penki filmai. Buvo nuspręsta pasekti Hario Poterio knygų ekranizavimo pavyzdžiu ir pagal paskutinę knygą yra sukurti du filmai. Knygų bei filmų gerbėjai buvo/yra pasidalinę į dvi stovyklas: Team Edward ir Team Jacob. Galima kone teigti, kad po šios knygų serijos tokios stovyklos paplito ir tarp kitų knygų serijų, kuriose buvo meilės trikampiai.

Vampyrų akademiją sudaro 6 knygos, kurios buvo angliškai leistos nuo 2007 iki 2009. Šiuo metu yra sukurtas tik vienas filmas pagal pirmąją serijos knygą. Filmas daug ką iš gerbėjų nuvylė ir nesugebėjo, pasak jų, perteikti to, ką jiems parodė knygos. Tačiau vis dėlto gerbėjai kelia audras, kad būtų kuriamas ir antras filmas. Tačiau šios audros matyt nėra ganėtinai stiprios, kadangi apie antro filmo kūrimą sklando tik nepatvirtinti gandai.

Dabar būtų labai įdomu sužinoti jūsų nuomones apie šiuos du veikėjus. Ypatingai, su kuriuo norėtumėte gyvai susitikti?

Padiskutuokime 🙂

 

Knygos

saulėlydisvampyrų akademija 1

kitty

Reklama

2 thoughts on “Edvardas prieš Dimitrijų – kuris veikėjas turi daugiau gerbėjų?

  1. Sakykit ką norit, bet Dimitrijų vaidinęs aktorius tikras baisuoklis šitam filme 😀 Robert Pattinson irgi ne pirmo ryškumo gražuolis, bet vis tiek Danila Kozlovsky Vampyrų akademijoj buvo kažkoks nefainas, nors jis net Kristianą Grėjų 50 pilkų atspalvių galėtų suvaidint.

    Paspaudė "Patinka": 1 person

  2. Man Danila Kozlovsky su tais ilgais plaukais irgi nekaip atrodo, bet šiaip tai gražus vaikinas. 😀 O kas dėl veikėjų: tai man nei vienas neperlabiausiai patiko iš šių dviejų, bet Dimitrijus kietesnis man kažkodėl. 😀 Edvardas man paskutinėje dalyje labiausiai patiko. 😀

    Patinka

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s