Glass Sword – Victoria Aveyard (anonsas)


glassTadadadam! Šiandiena nušvito visiškai kitomis spalvomis, kadangi pasaulį pagaliau apskriejo būsimasis Raudonosios karalienės tęsinio Glass Sword (kuris veikiausiai bus verčiamas Stiklo kardas) viršelis! Argi jis ne įspūdingas? Negaliu atsižiūrėti…

Kai pirmosios dalies viršelyje buvo pavaizduota apversta sidabrinė karūna, nuo kurios varva raudonas kraujas, naujasis atkartoja šį motyvą, tik šį kartą tai stiklo karūna su aštriomis kardų formos viršūnėmis, nuo kurios varva tiek raudonas, tiek sidabrinis kraujas, simbolizuojantis, kad šįkart abi pusės (sidabriniai ir raudonieji) turės sunkumų. Šios knygos šūkis – Klaupkis arba kraujuok. Arba perfrazavus pasiduok arba kovok. Manau iš šios dalies bus galima tikėtis daug kovų, nes Raudonieji Sergėtojai tikrai nepasiduos!

Kaip pirmoji dalis pasaulį išvydo vasarį, taip ir Glass Sword pasirodys vasarį… kitais metais.  Victoria Aveyard tikriausiai sulauks dar vieno laukiamiausios metų knygos autorės titulo.

Kartu su viršeliu buvo atskleistas ir kai kurios būsimos knygos detalės, todėl toliau esantį tekstą šios knygos neskaitę žmonės prašau praleisti, nes jame tikrai bus spoiler’ių!

Tęsinys prasideda ten, kur pasibaigė pirmoji dalis – Mavenas išdavė Marę ir savo brolį Kalą, kurie buvo išgelbėti Raudonųjų Sergėtojų. Kovojant prieš sidabrinių ir raudonųjų suskirstymą Marė ieško kitų raudonųjų kaip ji.

Reklama

2 thoughts on “Glass Sword – Victoria Aveyard (anonsas)

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s