Kas geresnio nutiko: 8 – 14 birželio dienomis


Šią savaitę pasirodė pirmasis The Hunger Games: Mockingjay – Part 2 treileris. Jau matėte?


Įsisiūbuoja serialo Shadowhunters filmavimas, kūrėjai ir aktoriai vis išmeta ir mums kokį kąsnelį, kad neprailgtų laikas laukiant pirmosios serijos.

1

2


Ar jau girdėjote, kad 50 pilkų atspalvių serija nesibaigs trečia dalimi? Birželio 18 dieną (Kristiano Grėjaus gimtadienis) turi būti išleista ketvirtoji knyga Grey (Pilka), kurioje pasakojimas vyks Kristiano lūpomis, tačiau pasirodė pranešimas, kad iš Penguin Random House leidyklos pavogė būsimo knygos kopiją. Va čia tai fanai, ar ne? 😀

grey


Šį rudenį Amerikoje bus galima rasti knygutę apie sostų žaidinimą, kuria bus galima… nuspalvinti? Rimtai, nejuokauju. Knygutė vadinsis George R. R. Martin’s Game of Thrones Coloring Book (A Song of Ice and Fire) ir bus išleista Bantam leidyklos. Knygutė yra įvardijama, kaip spalvinimo knygutė skirta suaugusiems. Šablonus, kuriuos patys George R.R. Martin gerbėjai galės pripildyti spalvoms, bus sukurti tokių meninkų kaip Yvonne Gilbert, Tomislav Tomić, Adam Stower, Levi Pinfold bei John Howe, kuris yra garsus savo piešiniais apie Žiedų valdovą. Knygutėje bus 96 puslapiai ir 45 originalūs neslpalvoti šablonai. Šie šablonai bus daugiau sukurti atsižvelgiant į knygą, nei į serialą. Ką manote apie šią spalvinimo knygutę?


Vos išėjusi knyga Raudonoji karalienė sulaukė didžiulio pasisekimo ir, žinoma, iškart pradėjo suktis kalbos apie jos ekranizavimą, buvo surasta scenaristė Gennifer Hutchinson (Breaking Bad). Sklinda gandai, kad Universal kompanijai šį filmą režisuos jau su Peach Perfect 2 dirbusi ir Bado žaidynėse vaidinanti aktorė, laidų vedėja, prodiuserė Elizabeth Banks.
viršelisbanks


J.K. Rowling nemiega ant laurų ir jau šį spalį prisidengusi Robert Galbraith slapyvardžiu išleidžia naują knygą Career of Evil. Tai trečioji, paskutinioji Cormoran Strike trilogijos dalis. Tai mistinis britiškas detektyvinis trileris, apie detektyvą Kormoraną Straikerį, kuris sprendžia paslaptingą bylą, susijusią su kareiviais, grįžusiais iš karo.
v


 

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti / Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti / Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti / Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti / Keisti )

Connecting to %s