Kas geresnio nutiko: 1 -7 birželio dienomis


Pirmadienį vakare (Lietuvoje tai būtų kažkur nakties) Warner Bros oficialiai paskelbė, kad Eddie Redmayne įkūnys Newt Scamander J.K. Rowling  Fantastic Beasts and Where to Find Them filme. Režisierius David Yates džiaugiasi, kad galės dirbti, kaip jis sako, su drąsiu asmeniu, iš kurio trykšta išradingumas, humoras ir žmogiškumas.

Fantastic Beasts and Where to Find Them filmas turėtų pasirodyti 2016 metų rudenį. Laukiate jo?


Į interneto platybes buvo paleistas vienas gražus paveikslas. Plakatas, jeigu tiksliau (kairėje). Jame yra vieno asmens skulptūros griuvėsiai.

Taip, prasideda The Hunger Games: Mockingjay, Part 2 filmo reklamavimas. Dešinėje pusėje galite pamatyti The Hunger Games: Mockingjay, Part 1 filmo plakatą. Dėl viso pikto, jeigu neatpažįstate, kieno gi ten ta sunaikinta skulptūra.

Taip pat, kaip matote viršuje, sulaukėme pirmosios oficialios nuotraukos iš antrojo filmo. Nuotrauką paviešino Jennifer Lawrence savo facebook paskyroje.

Po to buvo paskelbta ir antroji nuotrauka.


Rutgers universiteto pirmakursiai turės galimybę pasirinkti dalyką, kuriame jie bus supažindinami su John Green knygomis. Tiksliau, jo kūryba bus lyginama su klasikine literatūra. Šis dalykas yra pavadintas The Fault in Our Fiction.  Universiteto profesorius Brad Evans teigia, kad šiame dalyke studentai lygins Popierinius miestus, Dėl mūsų likimo ir žvaigždės kaltos ir t.t. su knygomis, kaip, pavyzdžiui, Jane Austen  knyga Puikybė ir prietarai.

Profesoriui kilo šio dalyko mintis tada, kai jis pamatė sausakimšas kino sales, kai rodė filmą Dėl mūsų likimo iš žvaigždės kaltos. Tada profesorius nusprendė perskaityti John Green knygas per kitą perspektyvą.

Beje, šis profesorius ganėtinai įdomus. Jis garsėja tuo, kad kiša nagučius prie pop kultūros temų. Praeitais metais jis paskelbė Beyoncé dalyką.

Ar norėtumėte, kad tokį dalyką dėstytų ir mūsų universitetuose? Ir gal mokyklose?


Pasirodė naujas Disney Descendants filmo anonsas. Kaip jis jums?

 


cdb_Popieriniai-miestai_z1

 Dar viena naujiena susijusi su John Green  kūryba. Pasirodė naujas Popieriniai miestai filmo anonsas. Jame naujos scenos iš filmo. Laukiame nesulaukiame, kada galėsime pamatyti knygos ekranizaciją kino teatruose (ar kompiuterio ekrane :D)


 

Big game  knyga pasakoja apie berniuką, kuris pagal tradiciją turi praleisti naktį miške ir sumedžioti ką nors. Tai vaiko pavirtimas vyru. Tačiau berniuko naktis pavirsta nepaprastu ir mirtinu nuotykiu. Knyga pasirodė šių metų žiemą, o šią vasarą jau turime ir filmą.


 Cassandros Clare knygų gerbėjai turėtų suklusti. Buvo paskelbtas trumputis filmukas, kuriame galite išvysti…

 

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s