Tigro beieškant – Viršelių karai


Šiandiena pažvelgkime, kokius viršelius turi viena iš nuostabių istorijų apie prakeiksmus ir… tigrus. Hmmm… Tik šios istorijos dėka supratau, kad kokie gi nuostabūs gali būti tigrai 😀

Suradau jums netgi penkis gražius viršelius, iš kurių galėsite išsirinkti savo mėgstamiausią. Gal net vėliau pasidaryti plakatą ir pasikabinti virš lovos.

 

Knygos anotacija

Autorė

Viltis. Tikėjimas. Aistra.

Kaip toli eitum, trokšdamas išlaisvinti tą, kurį myli?

Kelsės Heis aštuonioliktoji vasara buvo išties beprotiška. Be to, kad jai teko keliauti Indijos džiunglėmis ir kautis su beždžionėmis, ji netikėtai pamilo Reną – jauną princą, kuriam jau… trys šimtai metų.

Kai netikėtai ištikusios grėsmės ir pavojai ją vėl privers leistis į kelionę po Indiją, šįkart su Reno broliu Kišanu, ji ims dvejoti dėl savo likimo. Reno gyvybė kabo ant plauko – ant plauko kabo ir Kelsės širdies reikalai. Ar jai pavyks žengti dar vieną žingsnį ir panaikinti seną indišką prakeiksmą?

 

 Pirmasis – Ispanijos. Antrasis  – Lietuva/ Amerika. Trečiasis – Indonezija. Ketvirtasis – Vokietija. Penktasis – Graikija

 Visi viršeliai papuošti tigrais ir dauguma turi kampuose ornamentus. Tikriausiai labiausiai šioje draugijoje išsiskiria Indonezijos viršelis. Jis labiau primena pasakų vaikams viršelį nei romaną paaugliams. Pritariate?

Šį kartą man į akis labai krenta tiek originalus/Lietuvos ir Vokietijos viešeliai. O kurie viršeliais jums yra gražiausi?

cdb_9786098105209_z1

kitty

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s