Kas geresnio įvyko: 25 -31 gegužės dienomis


Serialo Shadowhunters darbai įsisiūbuoja ir kartu žinoma pažeria ir naujų nuotraukų, kad nepamirštume sekti naujienų. Pirmos filmavimo dienos ir štai Katherine McNamara, Harry Shum Jr, Isaiah Mustafa, Maxim Roy ir Dominic Sherwood įkūnysiantys Klarę, Magnusą, Luką, Klarės mamą Džosliną ir Džeisą.

Klarė ir MagnusasKlarė, Magnusas ir Lukas Klarė su mamaKlarė ir Džesis


Vasarį Enternainmet Weekly suteikė progą pažvelgti į Mis Peregrin Ypatingų vaikų namų trečiosios dalies Library of Souls (Sielų biblioteka) ištrauką, o šią savaitę galime išvysti ir šios knygos viršelį, kuriame žinoma dar viena baisoka senamadiška ypatingo vaiko nuotrauka, kurią įkvėpė pirmoji Ypatingų vaikų namų dalis. Ši knyga originalo kalba pasirodys rugsėjį. Tačiau patiems ištikimiausiems gerbėjams ko gero įdomesnė žinia, kad šios knygos įkvėpto filmo Miss Peregrine’s Home for Peculiars (Mis Peregrin ypatingųjų namai) premjera jau kitų metų kovą. Aktorių sąrašą galite peržiūrėti čia.

viršelis


Hario Poterio epopėjos tęsinį pavadinimu Fantastic Beasts and Where to Find Them  (Fantastiški žvėrys ir kur juos rasti) išvysime 2016 metų lapkričio 18 dieną. Šiuo metu vyksta aktorių šiam filmui atranka. Kalbama, kad pagrindinio veikėjo Niuto Skamanderio vaidmeniui pasirinktas Eddie Redmayne (jo konkurentai buvo Matt Smith ir Nicholas Hoult). Warner Bros ir režisierius David Yates dviems pagrindiniams moterų vaidmenims susiaurino pasirinkimą ir dabar renkasi tarp aktorių Saoirse Ronan, Dakota Fanning, Lili Simmons ir Alison Sudol Tinos vaidmeniui, bei Kate Upton, Katherine Waterston ir Elizabeth Debicki Tinos vyresnės sesers Kvinės vaidmeniui. Žinoma, šis sąrašas tėra gandų lygyje, bet labai tikėtina, kad kažką iš jo tikrai išvysime kitąmet.

Rowling pati parašė Fantastiškų žvėrių scenarijų, kuris nukels septynis dešimtmečius iki Hario Poterio istorijos (panašiai kaip su Žiedų valdovu ir Hobitu).

aktoriai


Ko gero nerasite žmogaus, nežinančio mylimiausio ir, žinoma, pikčiausio pasaulio katino Grumpy Cat. Ko gero tai pats žymiausias katinas, kuris netgi vaidino filme, o nuo rudens turės ir savo komiksą 😀
komiksas


John Green šiandien labai laimingas ir savo laime dalijasi su visais Twiter’io draugais. Popierinių miestų ekranizacijoje šios istorijos autorius turės epizodinį vaidmenį! John jau filme Dėl mūsų likimo ir žvaigždės kaltos turėjo pasivaidenti ekrane, tačiau galiausiai jo scena buvo “iškirpta“.

popieriniai

3ca8ba3f6671f0d51d816d0434e36685

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s