Kas geresnio įvyko: 18 -24 gegužės dienomis


Na, jau buvo iškart pranešama, kai išėjo pirmas filmas, kad bus kuriamas ir antrasis. Netgi buvo paskelbtas filmo plakatas.

Neseniai buvome maitinami nuotraukomis iš filmo,  o dabar pristatytas pirmasis anonsas.Reikia pripažinti, kad visai neblogas.

Lietuvoje dar nėra išleista antra knyga, todėl iš tikrųjų, ko reikėtų tikėtis iš antros dalies, mes nežinome. Taigi, bus didžiulis siurprizas. Bet galime laikyti špygas, kad gal su filmu Obuolys sugalvos pratęsti savo pradėtą knygų seriją. Juk pati knyga buvo netgi perleista.


 Pasirodė dar vienas filmo Pan anonsas. Jame daugiau scenų, daugiau veiksmo ir… Mano smalsumas sužadintas. Jūsų?


Autorės Rūtos Šepetys pirmoji knyga pavadinimu Tarp pilkų debesų keliauja į kino ekranus. Buvo paskelbtos džiugios naujienos šios knygos gerbėjams, kurie mėgsta ne tik skaityti, bet ir žiūrėti filmus.

Tai, kad yra ketinama kurti filmą pagal šią autorė knygą, buvo tikrai nemažai. Bet tai daugiau buvo kalbos nei veiksmas iki… šios dienos.

Mes sulaukėme žinių! Filmas turėtų vadintis Ashes in the Snow (liet. Pelenai sniege). Aktorė Bel Powley yra patikėtas pagrindinis vaidmuo filme.

Daugiau naujienų apie filmą: spausti čia


cdb_Lojalioji_z1

Allegiant – Part 1 filmo filmavimo darbai jau yra pradėti. Trečiadienį kino kompanija Lionsgate  pranešė, kad aktoriai ir filmavimo komanda jau patogiai  įsitaisė Atlantoje  ir pradėjo dirbti.

Primenu, kad pagal paskutinę Veronica Roth knygą, kaip ir visi šiuo metu sėkmingi kino projektai, bus sukurti netgi du filmai. Ar tai gerai ar blogai, sužinosime, kaip pamatysime visus filmus.


Ar žinote, kokie gi du veikėjai yra šioje nuotraukoje?  Menkutė užuomina: šie veikėjai pasirodys Shadowhunters seriale. Tikriausiai to pakanka, kad atspėtumėte, kokie gi šių žmogeliukų vardai. Juk plaukų spalva turėtų būti iškalbinga.  Taip, čia Klarė (Clary) ir Džeikas (Jace). Tiesą pasakysiu, čia mano Džeikas 😀 Klarė tai pusė velnio. O kaip jums jie? Geresni nei filme vaidinę aktoriai?

Palyginimui:


Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s