Atspėk knygą pagal… pradžią


knygu ziurke


Sveiki visi!

Pavasaris spardosi ir niekaip nenori atnešti taip laukiamų šiltų orų, kai galėsime lėti į lauką, kristi ant pievos ir… atsiversti naują knygą!

Paskutiniu metu jei kas pastebėjo kibau į senesnio leidimo knygas, tad ir šiandien jums parinkau jau kiek primirštus kūrinius, tad pamankštinam smegenėles ir žiūrim, ar jas skaitėte, ar prisimenate.

Jeigu jums nesiseka, galite nuleisti puslapį truputėlį žemyn ir rasite užuominas, kurios gali jums padėti.

Pačioje apačioje rasite atsakymus. Komentaruose lauksiu jūsų įspūdžių ir šio žaidimo komentarų 😉


1 ETAPAS – PIRMIEJI SAKINIAI

Pirma knyga:
Ankstyvos vasaros dangus buvo kačių vėmalų spalvos. Kad rausva spalva įgautų deramą atspalvį, katę kurį laiką reikia šerti lašišų skonio ėdalu, pagalvojo Talė.
Aukšti debesys, vėjo sudraskyti žvynais, priminė žuvis. Šviesai blėstant, danguje atsivėrė sodriai mėlyni plyšiai, kurie priminė apverstą vandenyną, šaltą ir bedugnį.
Bet kurią kitą vasarą toks saulėlydis kaip šis būtų atradęs gražus. Tačiau nuo tada, kai Perisas tapo gražuoliu, grožis dingo. Bjauru prarasti geriausius savo draugus, net jeigu šis praradimas tetruks tris mėnesius ir dvi dienas.

Antra knyga:
Pirmiausia tarp medžių pasirodo vaikinukas. Maždaug mano amžiaus – ne vaikas, bet dar ir ne vyras, gal kokių septyniolikos. Nesuprantu, iš kur tai žinau. Matau tik jo pakaušį ir sudrėkusias juodas garbanas ant kaklo. Jaučiu svilinantį saulės karštį, – be galo stiprų, tiesiog siurbiantį gyvybę. Rytų danguje plečiasi keista oranžinė šviesa. Tvyro slogus dūmų kvapas. Staiga mane apima tokia dusinanti širdgėla, kad vos galiu kvėpuoti. Nežinau kodėl. Žengiu artyn vaikino, jau žiojuosi šūktelėti jį vardu, kurio nežinau. Po mano kojomis sugurgžda žemė. Jis išgirsta. Ima gręžtis. Dar truputis, ir pamatysiu jo veidą.

Trečia knyga: 

Klausyk, aš nenoriu būti pusdievis.
Jeigu manai, kad gali būti vienas iš tokių, ir dėl to skaitai šią knygą, patariu tučtuojau ją užversti. Patikėk visais mamos ir tėčio paistalais apie savo gimimo aplinkybes ir stenkis gyventi normalų gyvenimą.
Būti pusdieviu pavojinga. Be to, baisu. Paprastai tokie žmonės nužudomi pačiais bjauriausiais ir žiauriausiais būdais.
Jeigu esi normalus vaikas ir skaitai šią knygą manydamas, kad istorija yra išgalvota, tai puiku. Skaityk toliau. Pavydžiu tau, jei gali patikėti, kad nė vienas čia aprašytas įvykis nėra tikras.


ANTRAS ETAPAS – PAGALBA

1 KNYGA – tai distopinė knyga apie pasaulį po to, kai sugriuvo šiandieninė vartotojiška santvarka ir naujai sukurtame pasaulyje vyrauja naujosios technologijos, naujas požiūris į žmogaus išvaizdą. Bet kaip ir visuomet atsiranda tų, kurie kovoja prieš naują tvarką.

2 KNYGA – tai labai mėgiama pusiau fantastinė, pusiau realistinė knyga apie angelus. Manau ištraukoje yra nemažai užuominų 😀

3 KNYGA – tai didžiulio pasisekimo pasaulyje sulaukusi istorija, besiremianti graikų mitologija, gavusi begalę apdovanojimų ir pagal ją žinoma sukurtas netgi filmas.


ATSAKYMAI

1 2 3

3ca8ba3f6671f0d51d816d0434e36685

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.