Kas geresnio nutiko: 4-10 gegužės dienomis


 

Ko gero karščiausia šios savaitės naujiena ta, kad serialas Shadowhunters pagaliau turi savo Klarę! Prie Dominic Sherwood (Džeisas), Alberto Rosende (Saimonas) ir Emeraude Toubia (Izabelė) prisijungia Katherine McNamara. Ją taip pat bus galima išvysti kitais metai filmo Bėgantis labirintu tęsinyje.

Klarė

Jei jau prakalbome apie Šešėlių medžiotojų serialo aktorių atranką, šeštadienį buvo paskelbta, kad Izabelės brolį Aleką vaidins Matthew Daddario, o Klarės mamos draugą Luką suvaidins Isaiah Mustafa.
metjuIsaiah


Jau kitą ketvirtadienį prie televizorių (ir kompiuterių) ekranų susirinks daugelis Vampyro dienoraščių gerbėjų atsisveikinti su savo mylimo serialo šeštuoju sezonu, kadangi tai jau bus finalinė serija, kurioje visi atsisveikins ir su pamėgta aktore Nina Dobrev, kuri vos prieš mėnesį paskelbė pasitraukianti iš serialo. Šia proga buvo sukurtas trumputis reklaminis filmukas, kur primins apie pradžią ir užsimins apie priešpaskutinės serijos pabaigą, tad – pasimėgaukite.


Pasaulinėje rinkoje pasirodė ketvirtoji Atrankos serijos knyga The Heir, prasideda ir jos reklama. Tad Weekly Entertainment pasirodė interviu su autore Kierra Cass, kuriame ji pasakoja, kad šis tęsinys gimė visiškai netikėtai – leidėjai paprašė paprašė parašyti dar vieną epilogą, kuriuo turėtų baigtis knyga ir šitaip netyčia atsirado ketvirtoji serijos dalis. Skelbiama, kad bus ir penktoji dalis, prie kurios šiuo metu dirba autorė. Kol kas nežinomas paskutiniosios knygos pavadinimas, bet galima tikėtis, kad ji užbaigs šią knygų seriją.
Smalsiausieji paspaudę ant žemiau esančios nuotraukos gali pasiskaityti plačiau, taip pat rasti gabaliuką iš naujosios knygos.

  the heir


3ca8ba3f6671f0d51d816d0434e36685

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.