Dream cast: Rafas iš “Penryn ir laikų pabaiga“ serijos


angelų isiverzimas susan eepasaulis-po-to_z1

Liko sulaukti tik trečios dalies ir sužinosime, kaip gi Susan Ee istorija pasibaigs. Smalsumas tikrai gali pribaigti, ar ne? Bet pamėginkime jį bent trumpam užliūliuoti pasvajoję, kas gi galėtų realiame pasaulyje įkūnyti Rafą. Juk reikia pripažinti, kad dauguma iš jūsų būtent dėl jo šią seriją tik dar stipriau ir karščiau pamilote ;D

 […] Sužibo ir keli tušti langai, apšviesdami gatvę tiek, kad geriau išryškėtų angelai.

Jie buvo skirtingų spalvų sparnais. Tas, kuris atsitrenkė į automobilį – buvo sniego baltumo. Kitas – milžiniškas – tamsiais it naktis sparnais. Likusieji – mėlynų, žalių, apdegusio apelsino ir tigro kailio raštų sparnais.

Visi jie bemarškiniai, raumeningi, išsilenkiantys sulig kiekvienu judesiu. Odos, kaip ir sparnų, tonai buvo skirtingi. Baltasparnio angelo, suknežinusio automobilį, oda buvo šviesiai karamelinės spalvos. Nakties juodumo sparnuotojo oda blyški kaip kiaušinio lukštas. Likusiųjų tonai varijavo nuo auksinės iki tamsiai rudos. Tarsi būtų priklausę itin bijančiųjų mūšio žaizdų rūšiai, jie išsiskyrė tobulai glotnia oda, dėl kurios šokių vakaro karalienė galėtų nužudyti savo karalių.

  Sniego baltumo angelas skaudžiai nusirideno nuo sumaitoto automobilio. Nepaisant sužalojimų, jis nusileido pusiau pritūpdamas, pasiruošęs pulti. Savo atletiška gracija jis priminė pumą, kurią kartą mačiau per TV.

Kaip manote, ar Max Irons, kuris vaidino file Sielonešė (angliškai The host), galėtų būti Rafas? Juk tikrai galima pritarti tam, kad jaunuolis išvaizdus ir atrodo stiprus. Reikėtų tik sparnus jam pridėti ir tobulas angelas.

O gal Nicholas Hoult, Šiltų kūnų aktorius, kuris vaidino R? Gal jis galėtų būti Rafu? Kai kurie serijos gerbėjai mano, kad jis kuo puikiausiai tiktų tam. Asmeniškai manyčiau, kad šio vaikino veidas per daug švelnus. Norėtųsi kažko aštresnio, užgrūdinto.

Yra gerbėjų, kurie teigia, kad Adam Gregory galėtų būti Rafas realybėje. Vaikinas gražus ir iš dalies gal ir tiktų įkūnyti angelą.

Drew Roy tikrai galėtų būti Rafu. Šiam sprendimui pritarčiau. Jūs?

Kuris iš vaikinų jums būtų idealus Rafas? Gal jo čia nėra? Gal kitas jaunuolis, kuris čia nėra paminėtas, yra tas, kuris tobulai tiktų būti Rafu? Laukiu komentarų 🙂

kitty

Reklama

18 thoughts on “Dream cast: Rafas iš “Penryn ir laikų pabaiga“ serijos

   1. Su dešiniu pelės klavišu paspausk ant norimos nuotraukos, tada padaryk copy image address.
    Po to ateik čia ir daryk “paste“.
    Nuorodos pabaiga turi būti su .jpg galūne.

    Patinka

 1. Niekad negalėdavau įsivaizduoti, kas tiktų būti Rafu, bet dabar kai pažiūrėjau, tai Drew Roy puikiai tiktų! O kaip Penryn labai gerai įsivaizduoju Merie Avgeropoulos iš the 100 serialo. 🙂

  Patinka

 2. Šitie vaikinai kažkokie per vaikiški… Rafas juk arkangelas, vadas. Turėtų būti kažkoks įdomesnis 🙂

  Patinka

  1. Taip, norisi raumenukų ir dydžio 😀 Bet jeigu paimsime labai vyresni vaikinuką… tai amžiaus toks kontrastas nemalonus gali atsirasti

   Patinka

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.