Kas geresnio nutiko: 27 – 30 balandžio ir 1- 3 gegužės dienomis


Pati pirmoji šio sekmadienio naujiena tikriausiai bus pati aktualiausiai angliškai skaitantiems žmonėms. Jau ketvirtus metus iš eilės yra renkamos knygos UtopYA apdovanojimams. Tačiau koks tai apdovanojimas? Tai gal reikėtų pradėti nuo paties  UtopYA. Kas tai per daiktas. Tai yra rašytojų konferenciją (suvažiavimas). Pats puslapis ir veikla yra orientuota į fantastines ir paranormalias knygas.

Ne daug knygų, kurios šiais metais yra nominuotos, yra išleistos Lietuvoje.  Bet štai, knyga Vienintelė pagal Kiera Cass pateko į geriausios metų distopinės knygos kategoriją.

Visą sąrašą rasite: spausti čia


 

Pasakų piktadariai turi vaikų ir dabar, Disney Original Movies dėka, pamatysime, kokie gi jie yra ir kokius gi nuotykius jie patirs. FIlmo anonsas atrodo nuotraikingas ir lengvo turinio. Tokie visi būna Disney filmai skirti mažajam ekranui. Ką manote jūs apie šį mėginimą pavergti pasakas iš kito kampo? Norėsite pasižiūrėti šį filmą ar tiesiog numosite ranka?


 Tačiau viskas taip nepasibaigia. Bus ir knyga (o tiksliau serija), kurios autorė yra garsi amerikiečių autorė tiek paaugliams, tiek suaugusiems. Pagal jos knygų seriją Beauchamp šeima yra sukurtas serialas, kuris vadinasi Witches of East End . Taigi, galima drąsiai sakyti, kad Disney filmas yra sukurtas pagal knygą 😀


Man patinka naujienos apie būsimus filmus ir, kiekvieną kartą, kai išgirstu apie naujus būsimus jaunimui skirtus filmus, laikau špygas, kad projektai nepradėtų rinkti dulkių. Neseniai buvo paskelbta, kad aktorė Hailee Steinfeld vaidins knygos Break My Heart 1,000 Times
pagal Daniel Waters ekranizacijoje. Knyga patenka į paranormalių istorijų ir romantikos žanrus. Pati istorija pasakoja apie merginą Veroniką, kuri gyvena tokioje ateityje, kurioje staiga vienas po kito pradeda vaidentis mirę žmonės. Pasaulyje gausu vaiduoklių. Mergina norėtų, kad šie dingtų iš jos gyvenimo, tačiau vietoje to jie tik stiprėja ir įgauna daugiau jėgų. Tačiau ne tai yra didžioji problema. Kai kas rezgą siaubingą planą, kaip prikelti savo dukrą ir jam atrodo, kad Veronikos kūnas puikiai tiktų jos prisikėlimui.


Kaip praneša Inquisitr  Bado žaidynių paskutinis filmas gali baigtis visai ne taip, kaip tai yra pateikta knygoje. Yra svarstoma filmą pabaigti taip, kad atsirastų galimybė sukurti tęsinius. Kol kas yra pateikiama, kad gali pasikeisti meilės trikampio žaidimas Geilo naudai. Filme gali atsirasti scenų, kuriose būtų kuriami artimesni ryšiai su pagrindine veikėja. Būtent tai suteiktų galimybę pratęsti šią filmų epopėją.

Ar norėtumėte, kad tai iš tikrųjų įvyktų?


 

 

Kiera Cass į pasaulį paleido ketvirtą atrankos dalį, kuri šį kartą pristatys kitos merginos nuotykius dalyvaujant atrankoje…ar tiksliau tarant, ją diriguojant. Vienas po kito į pasaulį yra paleidžiami šią knygą reklamuojantys filmukai, kuriuose galima susipažinti su šioje knygoje dalyvaujančių vaikinais. Dabar pasirodė ir knygos anonsas.


Ir paskutinė naujiena, kurią pristatome šiandien yra susijusi su nauju mini serialu.Jonathan Strange & Mr. Norrell –
taip vadinasi naujas serialas, kuris kuriamas pagal Susanna Clarke knygą, kuri buvo išleista 2004 metais ir turi apie 1000 puslapių,  pasakojančių istorija apie du burtininkus Napoleono laikų Anlijoje. Iš 1 minutės anonso galima susidaryti įspūdį, kad serialas turėtų būti neblogas. Kaip manote?


 

Taip pat yra paskelbta, kas gi dar prisideda prie Shadowhungers seriale vaidinančių aktorių komandos. Susipažinkite su Alberto Rosende, kuris vaidins Saimoną, ir su Emeraude Toubia. Ji bus Izabelė. Kaip jums šie aktoriai?

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s