Kas geresnio nutiko: 20 – 26 balandžio dienomis


 

Taigi, jau yra paskelbta, kas vaidins Jace Shadowhungers seriale. Tai yra… Dominic Sherwood. Taip, tas pats kuris vaidino Vampyrų akademijoje (angliškai: Vampire Academy). Ką manote apie šį pasirinkimą?


vampire
EW kanalu rodomas serialas The Vampire Diaries (liet. Vampyro dienoraščiai) baigsis staigiu šuoliu į priekį. Nors kol kas nėra patvirtinta, kiek laiko liko iki šio šuolio, spėliojama, kad Elenos gyvenimas bus be Salvatorių. Ar ji gyvens normalų žmonių gyvenimą? Nežinia. Tačiau visi galvoja, kad ji išgyvens, kadangi vis tik tai jos istorija, pasakota visus šešis sezonus. Žinoma, šiame sezone mirtis jau nieko nenustebintų, bet tokia baigtis Elenai, sutikite, būtų neteisinga. Jau ne tiek daug beliko laukti ir sužinosime šios istorijos pabaigą.


arrow
Šokas serialo Arrow (liet. Strėlė) gerbėjams – jį palieka vienas pagrindinių aktorių Colton Haynes, įkūnijęs Roy Harper. Pastaroji sezono serija buvo šio veikėjo vadinamoji gulbės giesmė. Kas nematėte šios serijos pavadinimu “Broken Arrow“, geriau nepasakosime, kas joje nutiko, tačiau po šių įvykių Roy‘jus jau nebebus veikiantis herojus, nors pasirodys ateityje dar vienoje serijoje. Strėlės komanda prarado vieną lankininką.


Nežinau, ar jau matėte pagal klasikinę Antoine de Saint-Exupéry knygą Mažasis princas kuriamo animacinio filmuko anonsą, tačiau štai jis. Jis vadinasi lygiai kaip populiarioji knygelė – Mažasis princas. Tai magiška istorija, kurią įgarsino prestižinio sąrašo aktoriai, kaip James Franco, Rachel McAdams, Benicio del Toro ir Jeff Bridges. Mažoji mergaitė kalba Mackenzie Foy balsu (pamenate Renesmę iš Brėkštančios aušros? Tai ji!). Šio filmo premjera numatoma Prancūzijoje liepos 29 dieną.


cdb_Atranka_z1 Elitascdb_Vienintele_z1

KIERA CASS GERBĖJAI, SUKLUSKITE!

Pasirodo, kad reikalai su Atrankos knygų serijos ekranizacija stipriai pasistūmėjo į priekį. Po nesėkmingų CW kanalo mėginimų paversti Kiera Cass vaizduotės kūrinį serialu, kino kompanija Warner Brothers laimėjo mūšį dėl šios serijos perkėlimo į kino ekranus. Katie Lovejoy yra pasamdyta parašyti scenarijų, o prodiuserių kėdėje sėdės Denise DiNovi ir Alison Greenspan, kurie mums pristatė Edward Scissorhands (liet. Edvardas Žirkliarankis), Crazy Stupid Love (liet. Kvaila, beprotiška meilė), If I Stay (liet. Jei pasilikčiau), Focus with Will Smith. Taip pat su jais bus ir Pouya Shahbazian, kuris dirba su Divergentės serija.

Taigi, atrodo, kad yra ko laukti 😉 Kaip jums šioji naujiena?

kitty

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.