Kas geresnio: 13 – 19 balandžio dienomis


cdb_Smaragdas_z1

2015. 04. 13 dieną oficialiai buvo pradėtas trečios Kerstin Gier knygos ekranizacijos filmavimo darbai. Stebėti procesą galite: čia Pats filmas turėtų pasirodyti kažkur 2016 liepos 28 dieną.

Štai kelios nuotraukos iš firmosios filmavimo  dienos.


Per MTV filmų apdovanojimus John Green kūrybos gerbėjai galėjo dirstelėti į Popieriniai miestai knygos ekranizaciją. Ištraukoje mes galime pamatyti, kaip kai kas kai kur paslapčia įsibrauna kai kam kai ką padaryti 😀


Ir truputėlis daugiau dalykėlių iš šio renginio.

Metų filmas – Dėl mūsų likimo iš žvaigždės kaltos (The Fault in Our Stars)

Geriausias bučinys – Shailene Woodley ir Ansel Elgort (Dėl mūsų likimo ir žvaigždės kaltos)

Geriausia aktorė: Shailene Woodley (Dėl mūsų likimo ir žvaigždės kaltos)

Išsiveržimas į ekranus – Dylan O’Brien (Bėgantis labirintu/ The maze runner)

Geriausias herojus – Dylan O’Brien (Bėgantis labirintu/ The maze runner)

Geriausia kova – Dylan O’Brien prieš Will Poulter (Bėgantis labirintu/ The maze runner)

Geriausia nedorėlė – Meryl Streep (Into the Woods)

Geriausias pasikeitimas ekrane – Elizabeth Banks (Bado žaidynės strazdas giesmininkas. 1 dalis)

Geriausias muzikinis momentas – Jennifer Lawrence (bado žaidynės strazdas giesmininkas. 1 dalis)


Marie Lu nėra dar gerai žinoma autorė Lietuvoje, nes nei viena jos knyga nėra išversta. Tik tie, kas skaito knygas angliškai yra tikriausiai girdėję apie jos populiarią knygų seriją Legend. Dabar ji rašo seriją The Young Elites. Pasirodo, kad būtent šioji serija gali keliauti į kino ekranus. Pasak The Hollywood reporter, kūrėjai, pristatę mums The Maze Runner, galvoja apie Marie Lu knygos ekranizaciją.
Fox ir Temple Hill Entertainment yra nusipirkę The Young Elites knygos ekranizacijos teises. Pati knyga buvo išleista 2014 metų rudenį ir nuo pirmos dienos yra gerai perkamas kūrinys.

Tikiuosi, kad projektas nesustos ir turėsime dar vieną įdomų filmą.


Prieš savaitę prasidėjo labai lauktas penktasis Game of Thrones / Sostų karų sezonas. Kaip teigiama plačiajame internete, tai labiausiai piratų pamėgtas HBO serialas, kurio premjera neapsiėjo be skandalo – buvo nutekintos pirmosios keturios sezono serijos, kurios pasklido po piratines svetaines. Deja, kaip ir visi serialai, šis turi turėti pradžią, vidurį ir pabaigą – scenaristai jau rašo šeštojo sezono scenarijus, tačiau užsimena, kad artėjanti žiema nebus tokia ir ilga, kaip teigiama knygose – gali būti, kad Sostų karai užsibaigs septintuoju sezonu. Greitu metu turėtų būti patvirtintas galutinis serialo sezonų skaičius.


Jau juda kruta Shadowhunters (liet. Šešėlių medžiotojai) serialo darbai, pasirodė naujų žinių, kad pirmąjį jo sezoną sudarys 13 serijų, kurių pirmoji vadinsis The Mortal Cup (Mirties taurė), o ABC Family kanalu ji pasirodys kažkada 2016 metų pradžioje. Šiuo metu vyksta aktorių atranka.

scenarijus


Aktorė ir dainininkė Anna Kendrick,  kuri tikriausiai yra Lietuvoje garsiausia dėl savo vaidmens Saulėlydžio sagos filmuose, rašo knygą. Bent taip pranešė hypable.com Toji knyga yra šmaikštus esių rinkinys iš pačios Anna gyvenimo. Bet kas, kam teko susidurti su šia mergina, žino, kokia gi yra ji linksma.

Pati knyga turėtų pasirodyti kažkur 2016 metais. Ar norėsite šią iš esių sudarytą knygą pasiimti į rankas?


Puolusieji_z1

Apie Fallen (liet. Puolusieji) filmą tikrai nėra skleidžiama daugybės informacijos, o tai kartais priverčia nerimauti, ar mes tikrai išvysime Lauren Kate knygos ekranizaciją. Juk turime tik kelias nuotraukas, o nei plakatas, nei anonsai neplaukioja internete, o pagal imdb.com puslapį, filmas juk turėtų pasirodyti ganėtinai greitai – 2015. 07. 30 (Amerikoje).

Šią savaitę autorė savo socialinių tinklų paskyrose įdėjo nuotrauką, kurioje ji nusifotografavo su Jeremy Irvine, kuris įkūnijo Danielį. Su šia nuotrauka keliauja ir prierašas, kad autorė jau išvydo filmą. Na, mes laukiame, kada irgi galėsime jį pamatyti.


Ar jau matėte naująjį niūrų Batman v Superman: Dawn of Justice filmo treilerį/erziklį? Šis filmas oficialiai kino teatrus pasieks 2016 metų kovo 25 dieną, tačiau jo kūrėjas Zack Snyder jau dabar erzina Betmeno ir Supermeno gerbėjus ir užduoda daug klausimų, vienas jų – ar herojai čia virs monstrais?


kitty

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.