Kas geresnio nutiko: 7 – 12 balandžio dienomis


Liūdnos žinios “The Vampire Diaries“ gerbėjams. Pirmadienį viena iš pagrindinių serialo aktorių Nina Dobrev pareiškė, kad ji nebepasirodys septintame serialo sezone. Tačiau šioji aktorė yra ne vienintelė, kuri palieka šį kultinį serialą, kuriame galima rasti ko tik širdis geidžia. Michael Trevino, kuris vaidina Tyler Lockwood, taip pat pasitraukia iš filmavimo aikštelės.


Jesse Andrews 2012 pavasarį išleisto knygą pavadinimu “Me And Earl And The Dying Girl“. Po 3 metų pasirodo pirmasis šios knygos ekranizacijos anonsas, nors filmas jau rodomas įvariose Amerikos kino fesitvaliuose jau nuo sausio mėnesio.

Knyga pasakoja apie ganėtinai įdomius dalykus. Gregas ir Earlas praleidžią laiką kartu kurdami filmukus. Tik vieną dieną Grego motina priverčia jį atnaujinti draugystę su jo vaikystės drauge Rachel, kuriai neseniai buvo diagnozuoja leukemija. Kai mergina atsisako gydytis, Gregas ir Earlas sugalvoja sukurti filmą. Šis filmas pavirsta tikra katastrofa, kuri pakeis jų gyvenimus.

Kol kas Lietuvoje šios knygos nėra, bet jeigu norite ją išvysti, atkuokite leidyklas 😉


 Taigi, pradėjo sklisti gandai, kad filme Fantastic Beasts and Where to Find Them pagrindinį vaidmenį gali atlikti aktorius, kuris neseniai laimėjo Oskarą suvaidinęs Stephen Hawking filme “The Theory of Everything”. Tai būtų… Eddie Redmayne. Variety puslapiui pavyko sužinoti, kad šis aktorius šiuo metu yra favoritas. Pati kino studija kol kas atsisako ką nors komentuoti.


O kokias naujienas pavyko jums sužvejoti? Komentarų skiltis jūsų paslaugoms ;D

kitty

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.