Jaunosios melagės – knygos ir televizijos serialas


Autorė

Sara Shepard yra garsi amerikieių autorė, kuri geriausiai žinoma dėl Pretty Little Liars ir The Lying Game knygų serijų paaugliams, kurie, beje, yra paversti televizijos serialais.

1995 ji baigė Downingtown’o vidurinę mokyklą Pensilvanijoje. Vėliau studijavo Niujorke, kur 1999 metai gavo bakalauro diplomą, o 2004 metais Brooklyn’o koledže įgijo magistro laipsnį. Nuo 2000 iki 2005 metų ji dirbo Time, Inc. Custom Publishing ir kūrė gyvenimo stiliaus žurnalus. 2002 metais ji pradėjo rašyti vaiduoklių istorijas kaip laisvai samdoma rašytoja, o 2005 pradėjo savo pačios knygas.

Sara Shepard filmavimo aikštelėje su Lucy Hale

Autorė prisipažįsta, kad yra didžiulė savo istorijų planuotoja. The Visibles knyga, kuri skirta suaugusiems, autorė rašė neplanuodama įvykių ir dėl šios priežasties jai prireikė netgi dviejų metų ją parašyti, kadangi ji paprasčiausiai nežinojo, kur link juda jos istorija. Kita priežastis, kodėl ji detaliai susiplanuoja savo istorijos kelionę yra ta, kad ji turi beprotiškus terminus, kada turi pristatyti savo rankraščius. Dėl jų jai reikia kiekvieną dieną rašyti. Todėl, ji teisinasi, negali imti ir tiesiog sėdėti spoksodama į kompiuterio ekraną ir nieko neveikti.


Knygos Lietuvių Kalba

cdb_Mielos-mazos-melages_z1Sara Shepard knyga “Mielos mažos melagės“ pasakoja intrigų ir paslapčių kupiną paauglių mergaičių draugystės istoriją.

Prabangiame Rouzvudo miestelyje Elison yra pati šauniausia septintokų elito mergaitė. Arija, Hana, Spencerė ir Emilija varžosi dėl jos dėmesio, be to, visos jos turi baisių paslapčių, apie kurias žino tik Elison. Taigi kuomet po vieno vakarėlio Elison paslaptingai dingsta, mergaitėms, nors ir sielvartaujančioms, šiek tiek palengvėja…

Po trejų metų draugės jau nutolusios viena nuo kitos, bet paslapčių ne mažiau… Arija užmezgusi romaną su vienu savo mokytojų, stileiva Hana vagiliauja, norėdama visada būti graži ir madinga, Spencerė miega su savo vyresniosios sesers vaikinu, o Emilija jaučia didelę trauką naujajai klasės draugei. Ir staiga vieną dieną merginos ima gauti bauginančius laiškus, kuriuos pasirašo kažkoks “E“. Kas gi tas paslaptingasis “E“? Ar tai galėtų būti seniai pradingusi Elison? Kam jai prireikė kaip tik dabar atskleisti visas nešvarias praeities dėmes? O jei tai ne ji, kas tuomet galėtų tiek daug žinoti apie merginų praeitį ir dabartį? Netikėtai visos jų didelės ir mažos, senos ir naujos paslaptys ima kilti į paviršių.

Jums pristatome pačią pirmąją ciklo “Mielos mažos melagės“ knygą. Romane atskleidžiami tikri gyvenimiški charakteriai, o paliestos aktualijos labai artimos kiekvienam šiuolaikiniam paaugliui. Istorija tokia paslaptinga ir intriguojanti, kad negalėsite atsitraukti!

merginos be ydųSara Shepard romanas „Merginos be ydų“ – tai antroji ciklo „Mielos mažos melagės“ dalis. Ši knyga tokia pat įtraukianti, žavi, intriguojančiai paslaptinga kaip ir pirmoji… O gal net ir labiau?..

Spenserė įsivėlusi į painius santykius su sesers vaikinu. Arija liūdi atstumta anglų kalbos mokytojo. O Emilijai tenka slėpti didžiulį potraukį savo naujajai draugei Majai… Hanos užsispyrimas nepriekaištingai atrodyti tampa beveik maniakiškas. Ir draugių bendra paslaptis yra tokia baisi ir skandalinga, kad išaiškėjusi be jokios abejonės sugriautų jų visų gyvenimus amžiams. Paslaptingasis E savo žinutėmis tiesiog varo iš proto…

Ir kodėl gi aš neturėčiau to papasakoti? Jos nusipelniusios viską prarasti. Kiekvienas suglamžytas raštelis, bjaurus pranešimas vietiniu interneto ryšiu ir kerštingos žinutės telefonu, kurias aš siuntinėju, vis labiau šias mielas mažas melages stumia į neviltį. Patikėkit manim, turiu pakankamai „purvo“, kad palaidočiau jas gyvas.

viskas tobulaPensilvanijos valstijoje, Rouzvude gyvenančios keturios tobulos išvaizdos merginos toli gražu nėra tokios tobulos, kokios atrodo. Arija negali atsispirti susitikinėti su savo buvusiu vaikinu, nors tai draudžiama. Hana tuoj tuoj praras savo geriausią draugę. Emilija kraustosi iš galvos dėl paprasčiausio bučinio. O Spenserė gviešiasi stverti viską, kas priklauso jos seseriai.

Kaip man sekasi. Šias mielas mažas melages pažįstu geriau, nei jos pačios save. Tačiau man labai sunku išlaikyti jų paslaptis. Geriau jau tegul jos daro tai, ką joms liepiu… priešingu atveju joms atsirūgs!

tiesiog neįtikėtina - melagės

Žavus keturių mielų mažų melagių gyvenimas virto tikru košmaru.

Emiliją išsiuntė į Ajovą gyventi su itin konservatyviais pusbroliais. Arijos vaikinas vos neatsidūrė už grotų – ir viskas per ją. Spenserė persigandusi – galbūt ji prisidėjusi prie Elės žūties. Bet Hanos likimas dar siaubingesnis – ji per plauką nuo mirties guli ligoninėje, nes per daug žinojo.

Jei merginos nepradės manęs klausyti, joms gali nutikti kai kas blogiau nei Hanai.

–         E


Knygos Anglų kalba (Lietuvoje jų nėra)


Serialas

Serialas startavo 2010 metų birželio 8 dieną ABC Family kanale ir rodomas iki šiol. Šiuo metu yra 5 šio serialo sezonai. Serialas yra patvirtintas iš šeštam bei septintam sezonui, o aktorė Lucy Hale patvirtino, kad septintasis sezonas bus paskutinis.

Pagrindinė šio serialo daina Secret  pagal The Pierces.  Šią dainą pasiūlė viena iš aktorių, Ashley Benson.

Serialas, kaip jau žinote, buvo sukurtas pagal knygų seriją, kuri buvo pristatyta kaip “Nusivylusios namų šeimininkės paaugliams“. Alloy Entertainment kompanija susitiko su Shepard ir leido jai sukurti šią knygų seriją. Alloy ir Warner Horizon ketino sukurti pagal šias knygas serialą jau daugybę metų.  WB jau 2005 metais ketino kurti serialą pasitelkiant daugybės autorių pagalbą, tačiau nesėkmingai. 2008 metų biršelį Alloy paskelbė, kad yra ketinama sukurti pirmąją serialo seriją ABC Family kanalui. Pirmoji serija buvo nufilmuota Vancouver’yje, sekančios jau Los Angeles’e.

ABC Family pradėjo rinkti aktorius jau 2009 metų spalį. Lucy Hale buvo paskirta vaidinti Aria Montgomery, vėliau Troian Bellisario ir Ian Harding – Spencer Hastings ir Ezra Fitz buvo atrinkti 2009 lapkritį. 2009 gruodį  The Futon Critic  patvirtino, kad Ashley Benson bus Hanna Marin, o Shay Mitchell – Emily Fields.

Jaunosios melagės buvo pavadintas kaip įspūdingas naujas 2010 metų serialas dėl to, kad ABC Family netingėjo reklamuoti jo vis skelbdamas intriguojančius anonsus ir kaitinančius plakatus.


Atsiliepimai (p.s. kalba netaisyta)

Dar vienas šviežias ir patrauklus serialas.
Kaip ir sakė tikras “Gossip girl“ ir filmo “Sorority Row“ mišinys.
Muzikiniai intarpai “veža“, veikėjai- jauni ir patrauklūs, siužetas įtraukia ir ko gi reikia daugiau.
Laukiam sekančių serijų.  Rutele69

Susidomėjusi pasižiūrėjau vieną seriją per filmai.in verstą lietuviškais subtitrais, tikrai labai užkabino, tad parsisiunčiau visą sezoną. Iš pradžių skeptiškai žiūrėjau į šį serialą, nes po Gossipo blizgesio ir aktorių grožio bei rūbų ir aksesuarų gausybės nemaniau kad galėsiu grįžti į šiek tiek kitokio pobūdžio serialus ar filmus. Pasirodo, klydau. Ir ne tik kas šiaip klydau, bet kaip ir daugelis komentatorių, tapau priklausoma nuo šio serialo. Ir net galėčiau drąsiai teigti, jog savo scenarijumi gerokai pranoksta Gossipus ir kitus šių kūrėjų darbus. Bent jau man detektyvai visuomet buvo pirmoje vietoje, o kai detektyvas suderinamas su gražiais aktoriais ir romantinėmis detalėmis, dauguma mergaičių iš viso nebegali atitraukti akių. Aš taip pat per dvi dienas sukramčiau visą sezoną, dabar su nekantrumu laukiu antrojo. Spaudžiu dešinę kūrėjams;)  cukruje

Tikrai nuostabus abcfamily kūrėjų darbas, kuris jau dalyvauja konkurse ir gali laimeti “People’s Choice Award Nominations“ nominaciją. Šiam serialui abejingų tikrai nebus, tai ne tik įtraukiantis serialas, bet ir palikta vietos žiūrovui tapti “detektyvais“ ir kartu rasti atsakymų kas tas -A, kas iš tikrųjų atsitiko Alison, kaip išsispręs merginų likimai.. Tai daug romantikos, siaubo elementų žadantis serialas. Iš pirmo žvilgsnio atrodė, kad tai “mergaitiškas“ ir lėkštas serialas, bet po pirmos serijos supranti, kad tai nėra lėkštas, o juolabiau “mergaitiškas“, nes kūrėjai pasistengė sukurti tokius personažus, tokias scenas, kad net gyveni, kvėpuoji tuo pačiu oru. Vertas dėmesio serialas. gincia

Šiš serialas yra tikrai nerialiai geras <33 pati pirma serija užkabino. Ir pamačius jį pagalvojau kur buvau visus dvejus metus… Jai kas nematė rekomentuoju, nenusivilsit 6 BelaAlissaa

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.