Bartimėjaus trilogija – Stroud Jonathan (Knygų serija)


knygų serijos

Nežinau, ar teko jums girdėti apie šias tris įspūdingas knygas, kurios ne tik pasakoja nepaprastai įdomią istoriją, tačiau yra ir nemenkas iššūkis kiekvienam skaitytojui. Atsivertę šias knygas patenkate į kitą mūsų pasaulio tikrovę, kur yra burtininkai, demonai ir daugybė nuotykių. Šio knyga tikrai patiks Hario Poterio, Pusiau blogas, Paveldėjimo serijų gerbėjams.

Ar teko jums šias skaityti? Kokie būtų jūsų atsiliepimai?


 

-stroud-jonathan-samarkando-amuletas-37011Šešerių metų berniukas Natanielis pradeda mokytis pas burtininką Andervudą. Deja, jų santykiai gana šalti. Vieną vakarą pasipūtęs burtininkas Lovelasas sumuša jaunąjį mokinį. Nuo tada berniukas trokšta jam atkeršyti. Niekam nežinant išsikviečia demoną Bartimėjų ir jį įtraukia į savo keršto planus. Šis iš Lovelaso pavagia galingą Samarkando amuletą. Galiausiai sužino, kad Lovelasas ketina užgrobti valdžią. Įvykiai veja vienas kitą. Ar pavyks Natanieliui atkeršyti? Ar Lovelasas ir jo bendrai spės įgyvendinti savo planus?

Skelbimo komentaras: Šešerių metų berniukas Natanielis pradeda mokytis pas burtininką Andervudą. Deja, jų santykiai gana šalti. Vieną vakarą pasipūtęs burtininkas Lovelasas sumuša jaunąjį mokinį. Nuo tada berniukas trokšta jam atkeršyti. Niekam nežinant išsikviečia demoną Bartimėjų ir jį įtraukia į savo keršto planus. Šis iš Lovelaso pavagia galingą Samarkando amuletą. Galiausiai sužino, kad Lovelasas ketina užgrobti valdžią. Įvykiai veja vienas kitą. Ar pavyks Natanieliui atkeršyti? Ar Lovelasas ir jo bendrai spės įgyvendinti savo planus?


 

jonathen-stoud-golemo-akis-31518 Jaunas burtininkas Natanielis dirba Vyriausybėje ir greitai kyla karjeros laiptais. Jam patikėta labai atsakinga ir neatidėliotina užduotis – išaiškinti ir sunaikinti paslaptingąjį Pasipriešinimą, bet Kitė su draugais nesileidžia taip lengvai pagaunami. Įtampa vis auga. Netrukus Londone įvyksta dar keli siaubingi išpuoliai, miestas skendi baimėje. Ar tai Pasipriešinimas, ar dar vienas paslaptingas ir baisus priešas? Natanielis priverstas vykti į Prahą… ir dar kartą iškviesti sumanų, nenuoramą ir aštrialiežuvį džiną Bartimėjų.
Intriguojantis „Samarkando amuleto“ tęsinys, kuriame tarsi margoje karuselėje sukasi stebuklai, nuotykiai ir politinės klastos, kur neišskiriamai susipina Natanielio, Bartimėjaus ir Kitės likimai.

 


Ptolemajo vartaiKą mums žada paskutinė nepaprasta „Bartimėjaus trilogijos“ dalis?
Bartimėjus, neprilygstamas didžiojo burtininko Ptolemajo gynėjas, dabar priverstas tarnauti kitam šeimininkui – Natanieliui, visuomenėje žinomam kaip Džonas Mandreikas…
Viešpataujantys Vyriausybės nariai atsidūrė ties pražūties slenksčiu. Vis labiau tarp skirtingo rango burtininkų įsigali nesantaika, o šaltakraujis vieno burtininko, blogio įsikūnijimo, protas planuoja pasaulį paversti chaosu…
Pasipriešinimas prieš trejus metus gavo mirtiną smūgį, tačiau randasi vis daugiau magijai atsparių prasčiokų…
Ar sugebės Natanielis, Bartimėjus ir Kitė užmiršti savo amžiną nesantaiką ir suvieniję jėgas išgelbėti pasaulį nuo žūties?
Perskaitykite knygą ir sužinosite atsakymą!


 

kitty

 

 

2 mintys apie “Bartimėjaus trilogija – Stroud Jonathan (Knygų serija)

  1. Labai džiaugiuosi, kad nusprendet parašyti apie šitą seriją:) Viena smagiausiu ir labiausiai itraukianti knygu serija kuria skaičiau. Labiausiai nustebino tris pagrindiniai veikejai. Kiekvienas iš jų buvo labai skirtingas ir įdomus. Buvo įdomu spelioti kaip jie pasielgs, o po to stebetis. Visa istorija baigiasi tikrai netiketai.
    Rekomenduočiau visiems kurie ieško istorijos jaudulio kupinam vakarui.

    Paspaudė "Patinka": 1 person

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.