The Nine Lives of Chloe King – Knygos ir serialas


Dauguma įdomių serialų negauna pakankamo dėmesio iš visuomenės, kiek šie tikrai nusipelno. Dėl to, šie vargšeliai, yra sustabdomi. Vienas iš jų yra The nine lives of Cloe King.

 


Apie Autorę:

Elizabeth J. Braswell gimė Birmingham, Anglijoje, o užaugo mažame New England mieste. Brown University įgijo Egiptologijos diplomą. Juokdamasi, autorė savo prisistarime sako, kad taip, ji gali parašyti jūsų vardą hieroglifais. Prieš pradėdam kurti knygas, ji dešimtmetį kūrė video žaidimus. Tačiau ji rašė naudodamasi ne savo vardus, o du slapyvardžius: Tracy Lynn ir Celia Thomson.

Įdėja savo knygai “The nine lives of Cloe King“ pasibeldė į autorės mintis tada, kada ji vieną vakarą išėjo bėgioti.


Apie knygas:

The Fallen (1 birželio 2004)

Kloja King yra normali mergina. Ji dalyvauja pamokose ( tačiau ne visados), barasi su savo motina ir  yra įsimylėjusi vaikiną… ar du. Tačiau per 16 gimtadienį Kloja sužino, kad gal vis dėlto jos gyvenimas nėra jau toks paprastas kaip ji manė. Kad ji pati nėra paprasta. Jos rega paaštrėja ir gali geriau regėti tamsoje, jos refleksai yra greitesnis… ir, žinoma, nagai. Kai ji sužino, kas ji yra iš tikrųjų ir, iš kur jos paveldas yra kilęs, tampa aišku, kad ji nėra tokia viena. Ir kažkas mėgina ją sugauti.

Kloja turi devynis gyvenimus. Tačiau ar jai užteks jų?

 

 The Stolen (1 Rugsėjo 2004)

Ji ginčijasi su savo motina. Ji retkarčiais pabėga iš pamokų. Ji yra įsimylėjusi du skirtingus vaikinus.

Tačiau Kloja King nėra paprasta, tipinė paauglė.  Toli gražu iki to. Mergina gali kopti pastatais ir matyti tamsoje. Kartais, naktį, ji netgi šokinėja nuo stogo ant stogo. Taip, Kloja turi instinktus ir sugebėjimus kokius turi katė. Ir tai paverčia labai jau unikalia.

Taip pat tai paverčia ja medžiojama mergina.

Todėl, kad Dešimties ašmenų ordinas nenori gražiai draugauti su Klojos rūšies žmonėmis. Jie juos persekioja. Medžioja juos. Ir nori, kad kuo daugiau jų- kaip Kloja – mirtų.

 

The Chosen ( 5 Sausis 2005)

KLOJA KIND TIKRIAUSIAI YRA TOJI.

Nepaisant audringų kelių savaičių, Kloja King pradeda suprasti. Ji pradeda pagaliau susitaikyti, perprasti tai, kas ji yra (mergina- katė), kur ji priklauso (namuose su mama) ir ko ji nori (praleisti laiką su draugais).

Taip, ji turi keistas super galias, ir taip, dvi viena su kita kovojančios grupės mano, kad ji yra kažkokia “išrinkta“ lyderė. Tačiau ne, ji netiki visa ta senovės  kario nesąmone. Ir ji tikrai neketina įsikalti sau į galvą super herojų manierų, kurias veikėjai turi senose komiksų knygose. Klojai, būnant TA reiškia, kad ji gali daryti tai, ką ji nori… pavyzdžiui,  daugiau praleisti laiko dykinėjant ir dalyvaujant mažiau “kačių žmonių“ susibūrimuose.

Tada ji suranda savo draugą kraujuojant skersgatvyje. Iš karto Kloja suvokia, kad metų metus trunkantis kraujo praliejimas dar nėra pasibaigęs. Tiesą pasakius, jis niekados nesiliaus. Mai ir Dešimt ašmenų visados kovos viena su kita. Nebent Kloja susitaikys su savo likimu ir… pradės veikti.

 

2011 metais visos trys knygos buvo sujungtos į vieną ir iš naujo išleistos.


 Apie serialą:

The nine lives of Cloe King yra amerikiečių fantastinis dramos serialas, kuris buvo paleistas į eterį 2011 metų vasarą ( birželio 14 – rugpjūčio 16). Pirmą sezoną sudaro 10 serijų, kurios visos trunka po apytiksliai 40 minučių.  Serialas buvo filmuojamas Amerikoje. Deja, šis dėl mažo žiūrovų skaičiaus buvo atšauktas. Nepadėjo jo sugrąžinti netgi serialo fanų renkami parašai, tačiau buvo  paskelbtas scenarijus tiems, kurie norėjo sužinoti, kas turėjo vykti po dešimtos serijos tokios įspūdingos pabaigos.

Serialo kompozitorius Doug DeAngelis.

Pirmą seriją Amerikoje peržiūrėjo 2.17 milijonų žiūrovų. Antrą – 1.40.  Skaičius palaipsniui krito. Paskutinę seriją žiūrėjo du kartus mažiau žiūrovų, nei šių žiūrėjo pirmąją.

Serialo scenarijus rašė Daniel Berendsen, o šis buvo sukurtas  pagal to paties pavadinimo knygų seriją, kurią parašė Liz Braswell. Alloy Enterainment išleido šią trilogiją.

Prieš parodant pirmą seriją, ABCfamily.com išleido “The Nine Paths to Chloe King“ online žaidimą, kuriame žaidėjai yra raginami surasti Mai paslaptis ir surasti The Uniter ordine tam, kad galėtų atrakinti slaptą informaciją ir turėtų galimybę laimėti kelionę į filmavimo aikštelę. Blogistai, ar Nepažįstamųjų rato nariai, dalinosi papildomomis užuominomis, kurios buvo skirtos šiam žaidimui. Žaidėjai buvo skatinami sekti šiuo puslapius kaip ir jų Twitter paskyras.

 Pagrindinę veikėją įkūnijo Skyler Rose Samuels.  2011 metais ji buvo nominuota į dvi Teen Choice Award kategorijas: naujas hitinis serialas ir nauja prasiveržusi aktorė. Šioji aktorė buvo siūloma šioms nominacijoms būtent dėl šio, The nine live of Cloe King, seriale suvaidinto pagrindinės veikėjos vaidmens.

Alek Petrov vaidina Benjamin Stone. Jis yra Britų aktorius, kuris turi dvynę seserį.  Geriausiai žinomas iš vaidmens šiame ir 10 Things I Hate About You serialuose. Taipogi, keturiems Hario Poterio video žaidimams jis paskolino savo balsą.

Džesminą vaidina Alyssa Elaine Diaz, kurią buvo galima taip pat išvysti ir The Vampire diaries seriale (4 sezonas 7-9 serijos)

Brian Rezza vaidiną Grey Damon, kuris gerai žinoma The secret circle ir Star-crossed serialo žiūrėtojams. Taipogi ji buvo galima išvysti American Horror Story: Coven seriale.

Youtube galima rasti surinktas dainas, kurios buvo panaudotos šiam serialui. Pasiklausykite, gal kuri nors patiks: spausti čia


.

Atsiliepimai

P.S. Kalba nėra taisyta

Nuostabus serialas, inriguojantis, labai grazios dainos skambancios tame seriale;) kas megsta siek tiek fantastikos, tam turetu patikti;)  – Dikute

Tikrai superinis. I’m sooooo in love with it!!! ;D – Nuojauta

LABAI PATIKO! noriu daugiau serialiu….lauksiu.. 😀 🙂 as pastebeiau kad abc family rodo labai fainus serialus ir filmus…nuostabu…verta zureti… – Sabrina99

Ziaurei geras serialas 22 Nuo 1 serijos uzsikreciau, per diena visa seriala perziurejau.Dabar laukiu nauju seriju! – Maragaite01


kitty

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s